reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

reklama
Nie wierzę, żeby pink strumieniowy tak kłamał
Może ten płytkowy jakiś wadliwy?
może, nie na co z fusów wróżyć, nie mam kolejnego a są święta wiec trzeba poczekać do wtorku 😩 winko rozmowę półsłodkie już się chłodzi do obiadu ale niestety podaruje je komuś innemu 😎 zajączek w tym roku był dla nas szczodry ⏸ 🥺
 
Ja zrobiłam eksperyment. U mnie po piku testy od razu stawały się blade do końca cyklu. Zrobiłam potem owulaka będąc w CP zeby zobaczyć i takiego piku to jeszcze w życiu nie widziałam 😂😂 żałuję że nie zrobiłam zdjęcia 😂 kreska była aż bordowa 😂 musialam zrobić ten eksperyment!
w dwóch ciążach miałam pozytywne owulaki w trzeciej negatywny. Żadnej reguły 😉
 
Zdrowych spokojnych Świat 🐇🐇🐇

Strasznie mnie cieszą Wasze kreseczki ❤️❤️
Życzę nudnych spojonych ciąż :-)


Ja spokojnie czekam na okres.

Jeśli chodzi o owulacyjne to u mnie w ciąży cały czas były mocne dwie kreski… dwa tygodnie po poronieniu była 1.

Chyba przeczytałam już wszystkie fora o objawach ciąży 😂 hasła w moim Google to: „niegatywny test, a ciąża”, „brak bólu piersi, a ciąża” „ile trwa zagnieżdżania zarodka”… łapie się ostatniej nadzieji…
 
Zdrowych spokojnych Świat 🐇🐇🐇

Strasznie mnie cieszą Wasze kreseczki ❤️❤️
Życzę nudnych spojonych ciąż :-)


Ja spokojnie czekam na okres.

Jeśli chodzi o owulacyjne to u mnie w ciąży cały czas były mocne dwie kreski… dwa tygodnie po poronieniu była 1.

Chyba przeczytałam już wszystkie fora o objawach ciąży 😂 hasła w moim Google to: „niegatywny test, a ciąża”, „brak bólu piersi, a ciąża” „ile trwa zagnieżdżania zarodka”… łapie się ostatniej nadzieji…
U mnie , śluz z krwią w 20Dc”, , implantacja zarodka tydzień przed okresem” , ,, ból jajnika po owulacji” xD dobrze ze nie jestem sama hahaha
 
Ja zrobiłam eksperyment. U mnie po piku testy od razu stawały się blade do końca cyklu. Zrobiłam potem owulaka będąc w CP zeby zobaczyć i takiego piku to jeszcze w życiu nie widziałam 😂😂 żałuję że nie zrobiłam zdjęcia 😂 kreska była aż bordowa 😂 musialam zrobić ten eksperyment!
Ja mam 10 owulakow i tez bede je robic do ostatniego aż po 1 test ciążowy, bo chce zobaczyć jak wygląda to u mnie przez caly cykl . Dzisiaj mi wyszedł z dwoma kreskami ale ta druga slaba, a przez ostatnie dni 1 kreseczka, więc skacze sobie ten poziom.
 
Zdrowych spokojnych Świat 🐇🐇🐇

Strasznie mnie cieszą Wasze kreseczki ❤️❤️
Życzę nudnych spojonych ciąż :-)


Ja spokojnie czekam na okres.

Jeśli chodzi o owulacyjne to u mnie w ciąży cały czas były mocne dwie kreski… dwa tygodnie po poronieniu była 1.

Chyba przeczytałam już wszystkie fora o objawach ciąży 😂 hasła w moim Google to: „niegatywny test, a ciąża”, „brak bólu piersi, a ciąża” „ile trwa zagnieżdżania zarodka”… łapie się ostatniej nadzieji…
U mnie podobnie, dziwne uczucie w brzuchu, nie jest to ból , raczej napięcie, podobne jak czuje się wewnętrzny niepokój tyle że w żołądku. Nie bolą mnie piersi i nic więcej nie odczuwam.
 
reklama
Do góry