reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Mam przyjsc 3go na usg
Tez mam wizytę 3go ❤️ Będzie dobrze, pewnie przyszłaś o kilka dni za wcześnie 😘

Właśnie jestem po wizycie. Jest zarodek 0,93 cm i pięknie biło serduszko. 😍
Co ciekawe odpowiada to 7+0, czyli tak jak mam z OM, a tydzień temu nie było zarodka, więc wydawało się, że ciąża będzie młodsza.
Chyba nigdy się tak nie stresowałam przed wizytą. 😂
Super, gratulacje!
 
cześć ja z wynikami 🌸

beta 358 (w sobotę było 153)
progresteron 23,50 więc już nie wiem skąd to jednorazowe plamienie w sobotę 😳
wyniki chyba nie wymagają konsultacji?

pozdrawiam wszystkie 💗🤰🏻
 

Załączniki

  • D104A631-6E9A-4CAC-810B-8D22EEA13B1A.jpeg
    D104A631-6E9A-4CAC-810B-8D22EEA13B1A.jpeg
    102,2 KB · Wyświetleń: 56
No właśnie czytam że wszystkie już przed wizytą zaczynacie suplementację, ja nic nie biorę, nie wiem czy mam sama decydować co powinnam brać. Betę zrobiłam tylko raz, dla potwierdzenia testu, nie sprawdzałam przyrostu :( Nie wiem co mam robić, żeby czegoś nie spieprzyć :( wizytę mam w środę, z aplikacji wychodzi że będzie to połowa 8 tygodnia
I tak jest najlepiej. Ja robiłam tak w 1 ciąży i byłam zdrowsza na psychice 🤗
 
@Paula32 a jak u ciebie, plamienie juz nie wystąpiło?
Nie, wszystko ok, dziękuję, że pytasz. Pamiętam o Twojej środowej wizycie i trzymam mocno kciuki ✊, aczkolwiek mam przeczucie, że będzie dobrze.
Ja mam wizytę dopiero 2 września 🙄
A męczą mnie mdłości głównie po południu, czasem rano, zgaga, wzdęcia, już mam dość 🤦🤦 a Ty jak się czujesz ☺️🤗😇😘
 
Kobiety sprawdźcie czy w poprzednich ciążach Wam się sprawdziło. Mi się sprawdziło, koleżance też, mojej mamie też. A teraz wychodzi, że będzie Sofijka ❤️❤️❤️
IMG_20210823_211531.jpg
 
Kobiety sprawdźcie czy w poprzednich ciążach Wam się sprawdziło. Mi się sprawdziło, koleżance też, mojej mamie też. A teraz wychodzi, że będzie Sofijka ❤️❤️❤️Zobacz załącznik 1308726

W sumie jest aż 50% szansy, że się sprawdzi ;D nie wierzę w takie rzeczy, ale pobawić się można 🤩
 
reklama

Załączniki

  • 4A862B78-75F3-42C3-97D6-9EE931801440.jpeg
    4A862B78-75F3-42C3-97D6-9EE931801440.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 52
Do góry