reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A ja chyba Pappa nie będę robić. Już pisałam ze te statystyki mnie zestresują tylko. No chyba ze usg by jakoś zle wyszło.
Tylko jak Pappa wyjdzie niepokojąco to mam wtedy free NIPT i to lekarka polecała ze dużo dokladniejsze i można poznać płeć na 100%.
Wiec myśle teraz czy można tak i czy nie zrobić tylko usg i tego NIPT (to chyba to samo co wasze nifty 🤔 ).
Zdecydujesz co Ci da pewnien spokój. Na pewno będzie wszystko w porządku i Dzidzia ❤ pomacha do Ciebie😃! Przepraszam, ze dopytam, ale przypomnij mi proszę gdzie obecnie mieszkasz? 🙂
 
reklama
Nie zgodze sie.🙄 Rumianek,melisa,pokrzywa ,mieta jak najbardziej.... szklanka dwie i bedzie ok. Chodzi o to by nie przesadzac i z umiarem. To sa slowa mojego lekarza. W ten sposob mozna nic nie jesc ani pic....dzis wyczytałam ze w salacie rzymskiej mozna spotkac listerie. Mozna ja spotkac w kazdej zywnosci jak bedzie zle przechowywana.
Zgadzam się z Toba. Tez pije ziółka te które wiem że można. Nie pije czarnej herbaty, czerwonej i zielonej to już bez przesady, coś trzeba pic :) poza tym z tego co czytam to część dziewczyny je chipsy, pełno przetworzonych slodyczy i fast foody co na pewno nie jest zdrowe, a kto inny się boi wypic kubek melisy hmm ;) Myślę że trzeba zachować zdrowy rozsądek.
 
Brzuch 20 i przez to piersi rabat - 18 tys
Ale z badaniami ,dojazdami etc to 40 komplet
Podziwiam, nie wiem co z piersiami robiłaś, moja Sis powiększyła i powiedziała ze po operacji jest TAKI BÓL, ze musiała brac (pod kontrolą lekarza) tyle przeciwbolowych + 10 osłonowych , bo nie szło wytrzymać, 3 Tygodnie L4.
 
Zgadzam się z Toba. Tez pije ziółka te które wiem że można. Nie pije czarnej herbaty, czerwonej i zielonej to już bez przesady, coś trzeba pic :) poza tym z tego co czytam to część dziewczyny je chipsy, pełno przetworzonych slodyczy i fast foody co na pewno nie jest zdrowe, a kto inny się boi wypic kubek melisy hmm ;) Myślę że trzeba zachować zdrowy rozsądek.
Zgadzam się z Wami! Unikam przetworzonego jedzenia, słodyczy itd.
Pije melise, rumianek, miętę, czarną herbara - lura 2 kubki dziennie, woda. Bo co innego pic, jak mi zimno?
 
Zdecydujesz co Ci da pewnien spokój. Na pewno będzie wszystko w porządku i Dzidzia ❤ pomacha do Ciebie😃! Przepraszam, ze dopytam, ale przypomnij mi proszę gdzie obecnie mieszkasz? 🙂
Emiraty, Dubaj
Zazdroszczę kontaktu z mamą. Moim najlepszym przyjacielem jest tata i z nim mogę przegadać całe dnie i o wszystkim, zawsze wspierający, No cudowny jest. Ale z mama od zawsze mam jakieś napięte relacje, zawsze negatywne komentarze i ciagle dołowanie. Przez to nawet się boje jej o ciąży powiedzieć. A to tym bardziej dziwne ze rodzice normalnie są razem i jak odwiedzam to muszę oboje.
 
Co do herbat ja pije rooibosy, wlasnie sobie kupilam kilka rodzajow😉 czasem mieta, pokrzywa, rumianek i melisa. Na tym koniec. A co do poduchy ciazowej to zerkne sobie w biedronce na ta o ktorej pisalyscie jak wszystko bedzie dobrze na badaniach.
 
Podziwiam, nie wiem co z piersiami robiłaś, moja Sis powiększyła i powiedziała ze po operacji jest TAKI BÓL, ze musiała brac (pod kontrolą lekarza) tyle przeciwbolowych + 10 osłonowych , bo nie szło wytrzymać, 3 Tygodnie L4.
Kurde ja i brzuch i piersi po 3 msc- zero bólu! Wstałam 24h po i pojechałam do domu - z Warszawy do Gdyni 🙈🙈🙈
Dlatego tak bardzo chce cesarkę - dla mnie poród 3 dni to była rzeźnia w porównaniu do tych dwóch operacji nawet razy 20! 😁
 
Witam się w słoneczna niedzielę. U mnie dziś leniwy dzień. Zamierzam zrobić tylko obiad i leniuchować. No może jeszcze do tesciow się wybierzemy [emoji6]. A oto mój ciążowy brzuszek :
IMG_20201004_120113462.jpeg
 
reklama
Kurde ja i brzuch i piersi po 3 msc- zero bólu! Wstałam 24h po i pojechałam do domu - z Warszawy do Gdyni 🙈🙈🙈
Dlatego tak bardzo chce cesarkę - dla mnie poród 3 dni to była rzeźnia w porównaniu do tych dwóch operacji nawet razy 20! 😁

A tuż po operacji piersi w jakim stopniu byłaś w stanie funkcjonować? Co Ci było najciężej robić? Pytam, bo mamę czeka później rekonstrukcja piersi, nie wiem jeszcze w jaki sposób, ale myslę, że ból podobny.
 
Do góry