reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

@m.art. ja też zawsze mogłam pić wodę litrami, a teraz mam wrażenie, że mnie żołądek boli po wodzie :/

To siuśki kłamią!! Sprawdził sobie i na większości badań jak byłam w ciąży z córką to miałam pH 7. Tylko raz miałam 6 :p
O widzisz, i Tobie to ja wierzę 😄 Też mi u mnie nie pasowała ta sprzeczność w zestawieniu pH 8 z wynikiem z chińskiego kalendarza 🤔
 
reklama
Dziewczyny, byłam u lekarza. Mam brać acard 75.Zapisalam się na nifty pro. We wtorek jadę na pobranie krwi 🙂 Trzymajcie kciuki ❤ Aha. Kazał odstawić duphaston już natychmiast. Nie ma potrzeby żeby brać. Byłam prywatnie i już u niego zostanę bo do tej mojej lekarki to dostać się na nfz to jakaś masakra 🙈
 
Hahaha OK DZIEWCZYNY! Może CZASAMI SIĘ MYLI niestety u mnie ani w 1 ani 2 ciąży nie trafił 😁😁 haha

lekarz kosmos kochany i wg foty do albumu ze aż te 300zl
Płaciłam z uśmiechem 😂😂🤭
Liczyłam na dziewczynski Cud kalendarza ale 90% rodziny wrozylo Syna
I się sprawdziło... telefon do męża na statek kosztował miliony ale jego płacz w słuchawce.... na serio życzę każdej takiej wizyty pozytywnej jak nasza!!!! 😍😍😍😍😍
A ja dziś nie będę chyba spała poki się z tym pindolkiem nie oswoje !!
Super gratulacje synka !!😍
 
Moje dwie kolezanki są równo ze mna w ciąży 😁
Ja 14tc - wiem na bank
Kolejna 15tc - chłopak na 70%
trzecia 20tc - sto USG - nie wie nic 😂😂

także nie dogodzisz.....😁🤭
Mój lekarz zawsze mówił koleżankom na pierwszych prenatalnych co będzie. Jedna ma 3 synów i zawsze na pierwszych mówił siusiak, siusiak, siusiak 😅 Dlatego twierdzi, ze jak mi nie powiedział to będzie dziewczynka 😁 Zobaczymy😊
 
Mój lekarz zawsze mówił koleżankom na pierwszych prenatalnych co będzie. Jedna ma 3 synów i zawsze na pierwszych mówił siusiak, siusiak, siusiak 😅 Dlatego twierdzi, ze jak mi nie powiedział to będzie dziewczynka 😁 Zobaczymy😊
O i z ta teoria się mogę zgodzić! Chociaz No mi w pierwszej 12tc powiedział córka bankowo i była! Duuuuzo myśle zależy od sprzętu ✅✅✅
 
Cześć Dziewczyny! 😁
Ja już po kolejnym usg w ramach pakietu. Jak się okazało, doktor wcale nie był takim bucem jak pisali na znanym lekarzu, bardzo sympatyczny gość, wesołek 😁 no ale sprzęt.... bez porównania z tym, który był podczas moich genetycznych (w sensie ten dzisiaj mega słaby) xD 😋
Nie mniej jednak zapytałam go o płeć (bez podania sugestii poprzedniego doktora) i skwitował to: „no ja tu żadnego siusiaka nie widzę” 😋 czyli już dwa usg potwierdzają córcię!!! 😍👧🎀
Poza tym wszystko ok, Dzidzia ma już ok. 9 cm, serduszko pięknie bije ❤ Jesteśmy 14+4 🤗
A za tydz (07.10) wizyta u dr prowadzącej 🤗
Rewelacja i płeć powierdzina!!! Super, ale duża Dziewczynka już ❤👍😍😍!
 
Jestem po!
Maglowal mnie z góry. Z dołu na zmianę haha dziecko się tak ruszało ze szok! (Jednak to nie jelita hehe 🤭) potwierdziły się moje czujki ze to ruchy..
Ręce
Nogi
Wszystko jak trzeba na miejscu 🥰
Termin 07.04! Dziecię ma 7cm
Także według OM i USG tak samo wszyatko cacy się pokrywa...
chyba o płci nie muszę się wypowiadać 🙈🙈🙈🙈🙈🙈 jednym słowem - chińskie kalendarze kłamią!!
Ale fajne.zdjecie, ekstra widać! Chlopak ❤ juz duży! SUPER 😍😍😍
 
reklama
Do góry