reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja nie mam zaufania chyba do NFZ jeśli chodzi o tak ważne badania. Obawiam się pośpiechu przy badaniu, starego sprzętu i bylejakości.
Ale to chyba robia kliniki prywatne ktore mają podpisany kontrakt. Dobra co ja tam myślę dopiero pierwsza wizyta u gina przede mną a ja juz yak daleko do przodu poleciałam:)
 
reklama
Dziewczyny ze slaska z programow unijnych mozna zrobic wszystkie badania prenatalne za free, ja juz sie zapisalam w gyncentrum w katowicach, jedyne warunki to mniej niz 35lat i zamieszkanie w woj slaskim :)

Np tutaj : Link do: Bezpłatne badania prenatalne
Niestety raczej się nie kwalifikuje. Jedyne świadczenie jakie pobieram to 500+, warunków nie spełniam
 
No cześć mamusie 😘🥰
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 💓🤍💓
Spałam aż do teraz 😆🤷🏻‍♀️ aż dziwne 😉 dziś idę do fryzjera bo dwa miesiące nie byłam ... przez urlopy 😉
Byłam dziś w szkole podstawowej zapytać się jak idą do szkoły itd to powiedzieli ze jeszcze nic nie wiedza 🙈 kosmos ...
 
Dziewczyny. Zastanawiam sie nad jedną rzeczą. Czy jak lekarz/bedę chodzic prywatnie/Zleci mi badania prenatalne, to czy mogę je zrobic na NFZ?
Badań prenatalnych chyba nie można zrobić na NFZ, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo,przy pierwszej ciąży lekarz mi mówił, że muszę to sobie sama prywatnie ogarnąć, bo on takich badań nie robi i teraz też kazał mi już sobie ustalić termin prywatnie
 
Hej, gdy umawiacie sie na pierwszą wizytę to na zwykłą czy prowadzenie ciąży? Ja w aplikacji mam tak do wyboru i prowadzenie ciąży to malo terminow a zwykla wizyta caly czas. Te gabinety takie same więc ma sprzet to usg
Ja na zwykłą, bo jak chce na prowadzenie ciąży to wybiera tylko jednego lekarza, do którego nie chce chodzić...luxmed ma tak, że tylko jeden lekarz w placówce może oficjalnie być wpisany na prowadzenie ciąży, a inni mogą to robić, ale umawiać się trzeba do nich na normalne wizyty
 
reklama
Do góry