reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Dziewczyny, czas na decyzje. Piszemy tu i na zamkniętym czy przenosimy się tylko na zamknięte? U mnie działa bez problemu. W apce kliknęłam w link i mnie przeniosło. Na Waszym miejscu już bym tam zaglądała, bo zdjęcia leeleeth zwalają z nóg
 
reklama
Dziewczyny, czas na decyzje. Piszemy tu i na zamkniętym czy przenosimy się tylko na zamknięte? U mnie działa bez problemu. W apce kliknęłam w link i mnie przeniosło. Na Waszym miejscu już bym tam zaglądała, bo zdjęcia leeleeth zwalają z nóg
No z chęcią gdyby się dało !!! :D myślę, że chyba najlepiej będzie się przenieść jak juz każdej będzie działać [emoji14]
 
Ja przechodziłam kilka lat temu zapalenie nerki i ten ból to dzisiaj pamiętam [emoji21] nic chyba mnie w życiu tak nie bolało! Na początku myślałam że mnie przewialo i bolą mnie ledzie, ale później przez kilka dni miałam gorączkę, która pochodziła pod 40 stopni i niczym nie mogłam jej zbić. Ból tak silny ze nie miałam siły żeby wstać z łóżka i zrobić dwa kroki do łazienki, coś strasznego ! Ale poza tym nie czułam żadnych objawów jeśli chodzi o mocz, kaszel czy inne. A lekarz podczas badania uderzył mnie w plecy i od razu wiedział ze to nerki, bakterie i białko w moczu to potwierdziło. Chyba wtedy dopiero 3 antybiotyk postawił mnie na nogi :( nikomu nie życzę przechodzenia przez to :(
Też to przeszłam tydzień spędziłam w szpitalu ani siedzieć ani stać nie mogłam bo mie bolało
 
Czesc dziewczyn pozniej sie dopisala i dopiero dostana dostep za jakis czas, cierpliwosci Laseczki ;)
dzialam tutaj i wszystkie lecimy na zakmniety, wszelkie problemy prosze zglaszac na priv, bo moge nie wylapac wsrod postow :)
za duzo piszecie ;P
 
reklama
Do góry