reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Ja w pierwszej ciąży się bałam. Teraz się nie powstrzymujemy. Też nie zawsze mam ochotę ale jak już to się nie boje.
Sushi jak jem to pieczone, surowych nie jem. Co do jajek słyszałam, że białko powinno być scięte.
Cieszę się, że nie jestem z testem pappa. Jakoś mi lżej.
 
reklama
Dzisiaj w pracy dostałam Prince polo.. miałam taką ochotę, że otworzyłam, ugryzłam dwa razy i ochota mi przeszła. Odrzuciło mnie od słodyczy, a wcześniej to byłam ciasteczkowy potwór :)
Knopersy są pyszne [emoji39]






Ja na swoich teściów nie narzekam, ale cieszę się, że mieszkamy osobno. Pod jednym dachem nasze relacje byłyby pewnie zupełnie inne, gorsze.

Złote rady od wszystkich do okoła będę przyjmowała, ale niekoniecznie stosowała. Teściowej zawsze można powiedzieć, że swojego syna wychowała i mam parę uwag [emoji23]




Miałam zupę pomidorową i kopytka [emoji39]



Mnie atakują mdłości bez względu na porę dnia. Niedawno wróciłam do domu. Spotkałam się z przyjaciółką.. w drodze powrotnej stałam nad śmietnikiem.. bo tak mnie naciągało.



Umówiłam się na badania prenatalne.., które są poprzedzone badaniami z krwi, to chyba będzie pappa?!
Badania dopiero 7.10, ale cały czas się zastanawiam.. boję się, że jeśli nie daj Boże wyjdzie coś nie tak, to do dnia porodu się zadręczę i wszystkich do okoła.


Dziś policzyłam.., że to wszystko trochę jednak kosztuje [emoji87]
Badania zaraz na początku 109 zł. Wizyta I - 0 zł
Wizyta II - 150 zł

Teraz mam zrobić badania, wyniosą 270 zł

30.09 mam wizytę III - 150 zł
7.10 prenatalne - 400 zł


Witam kolejne kwietniówki [emoji3590] nie spodziewałam się, że ktoś się jeszcze zjawi! [emoji7]
W ciągu miesiąca wydalam już prawie 1000 zł z badaniami i wizytami. Dwie wizyty były nadprogramowe bo wynikały z moich obaw wiec ok 300zl byłoby mniej. A jeszcze czeka mnie we wtorek.... matko kochana. Nie jechałabym pewnie ale muszę i tak odebrać badania jakoś :/
 
A co wspolzycia to uzywacie prezerwatyw? Moj lekarz mowi, ze wspolzycie nie jest grozne, ale kontakt z plemnikami moze wywolac skurcze, a w zaawansowqnej ciazy porod (to akurat prawda). Podobno jak nie ma niepokojacych objawow to mozna bez, jak sa np jakies bole w podbrzyszu to lepiej sie zabezpieczyc.
 
Hej :) jestem w trakcie czytania postów a nie bylo mnie tylko dwa dni Bardzo jesteście produktywne. Wpadłam się przywitać bo nadal jestem poza domem na festiwalu filmowym i tyle się dzieje, że nie ogarniam... Musiałam pojechac na duże zakupy bo wszystkie moje ubrania podkreslają brzuszek a nie chcę jeszcze mówić. No i mam sporo nowych ciuchów tym sposobem ;) kupowałam trochę „na wyrost”, żeby na dłużej starczyło Bardzo Wam polecam body jako bieliznę, kupilam sobie bawełniane ale z sexy koronką i bardzo atrakcyjnie się w nim czuję nawet jak jest pod sukienką Co to sexu (nawiązując do body... ;) to u nas nie ma zakazu i na początku jak miałam mało siły to raz w tygodniu ale teraz to już normalnie, regularnie. Dziewczynom, które nie mają zakazu a jedynie się boją, bardzo polecam Ja jestem taka uwrażliwiona teraz, że mam orgazmy życia i bardzo szybko także korzystajcie miłe Panie do woli bo przecież szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko A szczęśliwy tata... to już w ogóle spokój w domu Dobrego dnia!
 
A co wspolzycia to uzywacie prezerwatyw? Moj lekarz mowi, ze wspolzycie nie jest grozne, ale kontakt z plemnikami moze wywolac skurcze, a w zaawansowqnej ciazy porod (to akurat prawda). Podobno jak nie ma niepokojacych objawow to mozna bez, jak sa np jakies bole w podbrzyszu to lepiej sie zabezpieczyc.
Nie wspolzyje z mężem od wiadomości o ciąży. :)
Dla bezpieczeństwa i mojego świętego spokoju. :) może jak już się sytuacja trochę ustabilizuje, będziemy po tym 12 tygodniu..
 
reklama
Do góry