reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Za wszystkie wizytujace trzymam kciuki[emoji5]

Ja tez sprawdzam co chwile jakies niwinki na płeć z kalendarza dziewczynka z ph też bo mam 5,z nadgarstka puls nie czuje różnicy niedzy prawą i lewa reka....
Z obraczki 11 lat temu ciotka wróżyła mi i mężowi wyszło nam tak samo chlopiec, chlopiec, dziewczynka.

A i jeszcze z numerologia tez dziewczynka wyszła a sprawdzałam tez jak to sie ma do chlopców moich i wyszło dobrze...[emoji5][emoji5][emoji5]

Czlowiek swiruje [emoji38][emoji28] ale wiadomo uwierze gdy na usg lekarz bedzie 100% pewny.
 
A i ta kawa z mlekiem to nie z macicy wiec pewnie wczoraj przegielam i jakieś naczynko pękło czyli organizm sam daje znac ze trzeba zrobić pas także dziś leżę do góry brzuchem jutro dokończę tamat basenu :)
Ja miałam kawę z mlekiem po 2 dniowych bardzo trudnych wizytach w toalecie także żyłki jak najbardziej pękają przy różnych czynnościach.
 
Jade na usg... rano robilam pobranie do testu Panorama. Wyniki za okolo 2 tyg. Okresla od razu płeć... Teraz usg. Plakałam rano ze stresu, teraz jak to pisze tez. MUSI BYC DOBRZE! Odezwe się... całusy.
Ps. Pryszczy u mnie brak a na rozstepy stosuje Clarins. Drogi ale dziala wedlug mnie. Choć pewnie po prostu nie mam predyspozycji i tyle... Porabane to wszystko. Nie dać się zwariować... Trzymajcie kciuki.. Chociaż i tak co ma być to będzie ❤✊
Powodzenia ja jadę na 19i też jestem nakręcona i rozpłakana. Porąbane to,fakt...
 
Jejku wspolczuje. Bardzo przykro zegnac sie z bliskim, zwlaszcza z tak mloda osoba. Odpoczelas juz troche po ciezkim tygodniu?


Mniam :)

Nie ma przeciwwskazan o ile farba jest bez amoniaku, co w dzisiejszych czasach jest norma. Farbowalam wlosy w 12tc. Zrob sie na bostwo :)

Podziwiam chlopaka, ze zgodzil sie na zrobienie takich zakupow :) moj maz chyba krecilby nosem gdyby mial w aptece wypytywac o globulki i zele intymne dla mnie ;) chociaz moze sie myle :)

Ja tez sprawdzilam i w zadnej rece nie wyczulam haha. Mam ogromna nadzieje na dziewczynke, bo chlopca juz mam. Wszyscy w rodzinie meza pytaja czy chcemy dziewczynke. Tesciowa mowi, ze na pewno bedzie panna, moj tata tez wspomnial, ze takie ma przeczucie.
Pamietam jak w pierwszej ciazy powiedzialam managerce, ze chcialabym dziewczynke. Jak jej pozniej powiedzialam, ze bedzie chlopak to zaczela mnie pocieszac. Przykro mi sie zrobilo, bo niewazne co by bylo to i tak kocha sie nad zycie. Jak teraz sie okaze, ze bedzie drugi chlopak o ktos w podobny sposob zareaguje na niusa to chyba wybuchne.
Ja mam dwóch synów. I tak, w razie drugiego chłopca przygotuj się na komentarze w stylu , szkoda że się nie udało, szkoda że nie parka itd. u mnie jak ciążą będzie oficjalna to na bank zaczną się teksty że byle byla dziewczynka
 
Czy wam też włosy wypadaja w dużej ilości, u mnie po myciu tyle wlosów na reczniku i szczotce ze szoķ i tak samo przy każdym czesaniu a włosy mam krotkie.
 
Za wszystkie wizytujace trzymam kciuki[emoji5]

Ja tez sprawdzam co chwile jakies niwinki na płeć z kalendarza dziewczynka z ph też bo mam 5,z nadgarstka puls nie czuje różnicy niedzy prawą i lewa reka....
Z obraczki 11 lat temu ciotka wróżyła mi i mężowi wyszło nam tak samo chlopiec, chlopiec, dziewczynka.

A i jeszcze z numerologia tez dziewczynka wyszła a sprawdzałam tez jak to sie ma do chlopców moich i wyszło dobrze...[emoji5][emoji5][emoji5]

Czlowiek swiruje [emoji38][emoji28] ale wiadomo uwierze gdy na usg lekarz bedzie 100% pewny.
Z ciekawości zrobiłam tą numerologię i wyszło nieparzyście jako chłopiec [emoji16]
 
reklama
Dziewczyny! Jestem w domu:-) muszę leżeć 2 tygodnie... generalnie jest lepiej ale ciężko jest mi się na czym kolwiek skupić. Córcia mnie nie poznala :-( ale potrzebuje chwili i się oswoi. Mąż na medal wszystko ogarnął nawet okna umył żeby było mi przyjemniej i jasniej, choć i tak leżę w ciemnym pomieszczeniu bo inaczej zaczyna się ból glowy. Dziś przyjedzie moja mama a mąż wraca do pracy. Martwię się tylko co z maleństwem bo nie miałam przy wpisie już żadnej konsultacji ginekologicznej tylko przy przyjęciu a moja lekarke mam 23.09. Ale mam nadzieję że wszystko ok. Pozdrawiam i przepraszam że się częściej nie odzywałem ale co weszłam na forum i chciałam coś napisać to zaraz głowa się odzywała...
 
Do góry