reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Mi wyskoczyly na twarzy i na dekolcie bardzo dużo.

Ja dzis wstałam z bólem głowy ,pije kawe może pomoże teraz mam tydzien wolnego dostałam od polożej w piatek.. w pracy dużo zstoje a ostatnio zaczelo mi sie w glowie krecic.

Kto dzis wizytuje.. za kogo trzymać kciuki[emoji4]
Ja wizytuje, a głowa mi dziś tez daje popalić. Do tego jeszcze popsuł mi się wzrok w jednym oku i będę musiała zaliczyć neurologa. A miałam nadzieje, ze w ciąży mi to moje choróbsko neuro odpuści.
 
Było coś takiego u mnie, ale niestety okazało się w moim przypadku infekcją. Dostałam globulki Pimafucin, na razie jestem po trzech, ale śluz zmienił kolor już na biały/przezroczysty. Znikło też doraźne plamienie, możliwe, że miałam podrażnienie od tej infekcji, bo dwóch lekarzy nic nie wykryło. ;/ Przez infekcję cytologię mam przełożoną na kolejną wizytę w październiku.

Emilia, dzięki jeszcze raz za przepis na ciacho. Dzisiaj też upiekłam ze śliwkami węgierkami prosto z bazarku. :D

Zobacz załącznik 1022762
Hejka i jak smakowało ciasto?
 
Powróciłam do życia. Weekend był okropny. Wymioty, zaparcia, ból żołądka. Dzisiaj w końcu się załatwiłam. Ciągle sobie wmawiam, że już niewiele zostało do 12tc. Dzisiaj już 8+2.
 
Hej dziewczynki :)


Współczuje Wam wszystkim tych dolegliwości, ja wgl nie czuje się ciążowo, oprócz większego brzucha i bolących sutek nic mi nie jest :-)

Muszę zapisać się na prenatalne dzisiaj, jeszcze przed wyjazdem na Chorwację by wiedzieć, ze wszystko jest dobrze [emoji4]

Macie może już doppler, zamierzacie kupić do domu?
 
Po całym weekendzie grania na weselu jestem wykończona, ale dzisiaj wizyta o 16:00 i już siedzę jak na szpilkach. Dzisiaj wg OM 10+3, mam wrażenie że lekko zaokraglil się brzuszek. I niestety startowałam z waga 59/163, a ostatnio już 63kg,wiec ostro idę w górę :oops:
 

Załączniki

  • IMG_20190916_090955.jpg
    IMG_20190916_090955.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 81
reklama
Do góry