reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Bylam wczoraj z mezem na obiedzie w restauracji i poprosilam o wode z kranu. W Holandii to jest prawie standard, ze za darmo mozna poprosic o kranowe i nie ma z tym problemu ani dodatkowych oplat. Kelner jednak stwierdzil, ze "tap water" moga dac tylko osobom, ktore zamawiaja alkoholowe drinki :D poprosilam, zeby jednak zrobil wyjatek bo jestem w ciazy, na co kazal mi zamowic wode butelkowa za, uwaga, 7 euro za 0.75l :D Na szczescie maz zamawial piwo, wiec wzial dla mnie kranowke. Dobrze, ze nas przez ten "przekret" nie wyprosili z restauracji :)

Z kolei dzisiaj mielismy mile zaskoczenie (w innej restauracji), gdzie kelner zauwazyl brzuszek i przyniosl nam maly prezent:
20190912_150522.jpg


No i od razu jedzenie lepiej smakowalo :)
 
reklama
Każdy postępuje jak uważa, możesz nie zapinać. Ja tylko udostępnilam grafikę, jak to wygląda i wg. prawa ciąża nie zwalnia z zapinana pasów bezpieczeństwa.
No właśnie ja jestem za zapinaniem pasów cały czas! A ten adapter do pasów to nie coś takiego żeby kontrolka nie piszczała. To atestowane zapięcie, które trzyma pas w bezpieczny sposób dla brzucha, tak żeby pasy nie zrobiły krzywdy.
Mój mąż się już ze mnie smieje. Wszyscy w krótkim rekawku, a ja w bluzie i na to zakładam kurtkę! :) ah oby minęło raz dwa, bo jak pomyślę o temperaturach poniżej zera to mi włosy deba stają
Ja teraz siedzę na zewnątrz w grubym kocu, a mąż w krótkim rękawie i krótkich spodenkach.
 
A jak Twoja forma? Nie masz mdłości od farby i tych wszystkich specyfików??? :)



Mi też często zimno...

Mi się coś kojarzy żeby nie przekraczac dwóch filiżanek dziennie. Za to znalazłam herbatkę rooibos, chyba jakoś tak się nazywa. Kurde, jest pycha, jeszcze miodu w to łyżeczkę wrzucić..... Tak mi smakuje i z mdłościami trochę pomaga wieczorami.... Ale za to mój mąż prawie płacze jak mi ją robi, tak mu śmierdzi [emoji23] ogólnie MMA węch jakiś inny. To co jemu śmierdzi mi pachnie i odwrotnie. Piękny płyn do plukania kupil, ja szczęśliwa.... A tak mi śmierdzi że aż drze mnie na wymioty..
Od niedzieli nie wymiotowałam ani razu. Mdłości mnie czasem dopadają, ale u fryzjera się to nie zdarzyło. Jestem już po. Nowy kolor.. i ponad 10 cm mniej!

Mi też jest okropnie zimno! I zasypiam na siedząco!
 
Dziewczyny ostatni raz wklejam liste! Czy ktoras nie jest dopisana? medlowac sie bo zamykamy watek!

@Bedemama! tp 27.03
@Integral tp 28.09-04.04
@leeleeth tp 01.04
@Karolajna33 tp 03.04
@Magda1327 tp 03.04
@Karolina2102 tp 05.04
@Jula201906 tp 04.04
@ola86 tp 5-7.04
@Sindi1520 tp 05.04
@Katerinka80
@Magda_S
@mizoro tp 05.04
@aneta265 tp 05.04
@sonia.d
@Blizniakisanok
@Najeczka tp 09.04
@aszcz tp 10/11.04
@Sysiq tp 16.04
@Dżasta92 tp 16.04
@Mimi1987 tp 17.04
@paola425 tp 20.04
@AniulekP tp 20.04
@nnat. tp 23.04
@Sassi tp 28.04
@UrszulkaB
@Nnbrznsk
@majka89
@Sassi
@cmla
@Emilia1988
@lenapb
@Wiatraki
@oleeencja
@Likeme
@Hanqa_08
@_Anek_
@atena100
@MoniaMa
@ladyjane95
@milena1706
@Niedoczynna93 tp 08.04
@Anisa15
@MtV
@Surgeres
@kasia.neu
@Inofs
@lexi91
@Rybaa tp 08.04
@pannadorka
@ynka. tp 04.04
@Ruki
@cortado
@Szklanagłowa
@LaBu
@Gloria 87
@monika89bdg
@Renka85 tp 17.04

Hej dziewczyny, czytam Was od początku, ale nie miałam odwagi napisać przed wizytą u lekarza. Dziś już po - wszystko w porządku, serduszko pięknie bije, termin porodu 25.04.20. Bardzo proszę o dodanie do tajnej grupy :)
Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Super Kochana [emoji3590]
Och, ja już się nie mogę też doczekać idę na cięcie w środę!!! :)
Od niedzieli nie wymiotowałam ani razu. Mdłości mnie czasem dopadają, ale u fryzjera się to nie zdarzyło. Jestem już po. Nowy kolor.. i ponad 10 cm mniej!

Mi też jest okropnie zimno! I zasypiam na siedząco!
 
Ja też ostatnio marznę i przy 24stolniach chodzę w kurtce i kominie :) A wczoraj pokonalam ostry ból gardła woda z solą A potem w aptece polecono mi Gardvit z powrotem islandzkim - mogą brać kobiety w ciąży, ból nie wrócił:) tylko znowu plamię...
Mój TP 27.04
 
reklama
Do góry