reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

od kilku dni nie ,oge sie rozgrzac, ciepla herbata pomaga tylko na moment, a tak to kiedy moge seweterek i kocyk ;)
u mnie mega migreny doszly, no nie chce byc lepiej ;)
byle do wtorku
Kurcze, wiesz co mam coś identycznego... W domu siedzę w grubym swetrze i to na dodatek pod kocem i się trzęse... Już myślałam że mam gorączkę bo mam zawalone zatoki nos gardło i ciągle kicham. ale gdzie tam... Wieczorem to samo kołdra po uszy [emoji1787] i gorące herbatki na rozgrzanie nie pomagają... Odkąd jestem w ciąży ciągle mi zimno [emoji1787][emoji6]
 
reklama
Kurcze, wiesz co mam coś identycznego... W domu siedzę w grubym swetrze i to na dodatek pod kocem i się trzęse... Już myślałam że mam gorączkę bo mam zawalone zatoki nos gardło i ciągle kicham. ale gdzie tam... Wieczorem to samo kołdra po uszy [emoji1787] i gorące herbatki na rozgrzanie nie pomagają... Odkąd jestem w ciąży ciągle mi zimno [emoji1787][emoji6]
Tutaj to samo + migreny i zimny żelowy okład na głowie, który nawet trochę pomaga [emoji16] Ciągłe kichawki mam.
 
Kurcze, wiesz co mam coś identycznego... W domu siedzę w grubym swetrze i to na dodatek pod kocem i się trzęse... Już myślałam że mam gorączkę bo mam zawalone zatoki nos gardło i ciągle kicham. ale gdzie tam... Wieczorem to samo kołdra po uszy [emoji1787] i gorące herbatki na rozgrzanie nie pomagają... Odkąd jestem w ciąży ciągle mi zimno [emoji1787][emoji6]
Mi też! A już myślałam że ze mną jest coś nie tak :D
 
Dziewczyny, czy Wam też ciągle zimno? Nie umiem się zagrzac :( gorący prysznic pomaga, ale na chwilę...
Może nie cały czas ale większość czasu siedzę ciepło ubrana i pod kocem. Najgorzej jest jak idę spać. Dreszcze mnie dopadają. Od początku ciąży tak mam.

Czy herbatę earl grey to można pić w ciazy? Nie chce mi się szukac ale gdzieś wydaje mi się, że czytałam o unikaniu.
Oczywiście nie popadnie w paranoję i ja sobie właśnie parze bo cheeeeee jeeeej [emoji2957]
 
Mam podobnie.. ja przygotowuję wypłatę dla ok. 500 osób, moja koordynatorka się śmieje, że w kwietniu jeszcze przygotuję swoich ludzi i 9 na L4, a 10 poród [emoji23][emoji2356]

Też ufam swojemu mężowi, co do prowadzenia samochodu, sobie zresztą też.. ale jak widzę jak inni jeżdżą, to strach się bać!

Właśnie siedzę u fryzjera z farbą na głowie!

A jak Twoja forma? Nie masz mdłości od farby i tych wszystkich specyfików??? :)

Może nie cały czas ale większość czasu siedzę ciepło ubrana i pod kocem. Najgorzej jest jak idę spać. Dreszcze mnie dopadają. Od początku ciąży tak mam.

Czy herbatę earl grey to można pić w ciazy? Nie chce mi się szukac ale gdzieś wydaje mi się, że czytałam o unikaniu.
Oczywiście nie popadnie w paranoję i ja sobie właśnie parze bo cheeeeee jeeeej [emoji2957]

Mi też często zimno...

Mi się coś kojarzy żeby nie przekraczac dwóch filiżanek dziennie. Za to znalazłam herbatkę rooibos, chyba jakoś tak się nazywa. Kurde, jest pycha, jeszcze miodu w to łyżeczkę wrzucić..... Tak mi smakuje i z mdłościami trochę pomaga wieczorami.... Ale za to mój mąż prawie płacze jak mi ją robi, tak mu śmierdzi [emoji23] ogólnie MMA węch jakiś inny. To co jemu śmierdzi mi pachnie i odwrotnie. Piękny płyn do plukania kupil, ja szczęśliwa.... A tak mi śmierdzi że aż drze mnie na wymioty..
 
Herbaty zielona czerwona ... Z niskim ciśnieniem można filiżankę dwie nawet :)
Dzieki, sprobuje :)
Kochana a herbatki, a cola?? Boże, co za... Idioci, czytałam dalej, dobrze robisz. Mam nadzieję że Twój mąż stoi po Twojej stronie.... Kochana, trzymam bardzo mocno kciuki!!!! Ja przy kichanie tak często mam, silne bóle że aż skręca albo zgina wpół. A mi pasy w ogóle nie przeszkadzają. Później mam zamiar korzystać z przywileju ciężarnych i w widocznej ciąży jeździć bez. Wiem że spotka mnie za to fala krytyki ale ogólnie pasy nie robią na mnie większego wrażenia, są mi obojętne, nie przeszkadzają mi, jeżdżę w zapietych na ogół, ale jak tylko mogę nie zapisać to oczywiście nie zapinam :)
Cole pije codziennie niestety :( i dalej niskie cisnienie. Ale przynajmniej pomaga na mdlosci :)
Dziewczyny ostatni raz wklejam liste! Czy ktoras nie jest dopisana? medlowac sie bo zamykamy watek!

@Bedemama! tp 27.03
@Integral tp 28.09-04.04
@leeleeth tp 01.04
@Karolajna33 tp 03.04
@Magda1327 tp 03.04
@Karolina2102 tp 05.04
@Jula201906 tp 04.04
@ola86 tp 5-7.04
@Sindi1520 tp 05.04
@Katerinka80
@Magda_S
@mizoro tp 05.04
@aneta265 tp 05.04
@sonia.d
@Blizniakisanok
@Najeczka tp 09.04
@aszcz tp 10/11.04
@Sysiq tp 16.04
@Dżasta92 tp 16.04
@Mimi1987 tp 17.04
@paola425 tp 20.04
@AniulekP tp 20.04
@nnat. tp 23.04
@Sassi tp 28.04
@UrszulkaB
@Nnbrznsk
@majka89
@Sassi
@cmla
@Emilia1988
@lenapb
@Wiatraki
@oleeencja
@Likeme
@Hanqa_08
@_Anek_
@atena100
@MoniaMa
@ladyjane95
@milena1706
@Niedoczynna93 tp 08.04
@Anisa15
@MtV
@Surgeres
@kasia.neu
@Inofs
@lexi91
@Rybaa tp 08.04
@pannadorka
@ynka. tp 04.04
@Ruki
@cortado
@Szklanagłowa
@LaBu
@Gloria 87
@monika89bdg
@Renka85 tp 17.04

Dzieki, ze sie tym zajmujesz :)

Dziewczyny, czy Wam też ciągle zimno? Nie umiem się zagrzac :( gorący prysznic pomaga, ale na chwilę...
Dobrze wiedziec, ze nie tylko ja tak mam. Do tej pory myslalam, ze to winne jest tylko moje niskie cisnienie. Najgorzej jest jak ide spac. Stopy mam jak u nieboszczyka i z godzine mi zajmuje zanim sie rozgrzeje.
 
Kurcze, wiesz co mam coś identycznego... W domu siedzę w grubym swetrze i to na dodatek pod kocem i się trzęse... Już myślałam że mam gorączkę bo mam zawalone zatoki nos gardło i ciągle kicham. ale gdzie tam... Wieczorem to samo kołdra po uszy [emoji1787] i gorące herbatki na rozgrzanie nie pomagają... Odkąd jestem w ciąży ciągle mi zimno [emoji1787][emoji6]
Mój mąż się już ze mnie smieje. Wszyscy w krótkim rekawku, a ja w bluzie i na to zakładam kurtkę! :) ah oby minęło raz dwa, bo jak pomyślę o temperaturach poniżej zera to mi włosy deba stają
 
reklama
Może nie cały czas ale większość czasu siedzę ciepło ubrana i pod kocem. Najgorzej jest jak idę spać. Dreszcze mnie dopadają. Od początku ciąży tak mam.

Czy herbatę earl grey to można pić w ciazy? Nie chce mi się szukac ale gdzieś wydaje mi się, że czytałam o unikaniu.
Oczywiście nie popadnie w paranoję i ja sobie właśnie parze bo cheeeeee jeeeej [emoji2957]
Ja pije :) W sumie nawet się nie zastanawiałam czy mozna, ale parze bardzo słaba. Kilka razy torebkę zamocze:)
 
Do góry