reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Bylam wczoraj z mezem na obiedzie w restauracji i poprosilam o wode z kranu. W Holandii to jest prawie standard, ze za darmo mozna poprosic o kranowe i nie ma z tym problemu ani dodatkowych oplat. Kelner jednak stwierdzil, ze "tap water" moga dac tylko osobom, ktore zamawiaja alkoholowe drinki :D poprosilam, zeby jednak zrobil wyjatek bo jestem w ciazy, na co kazal mi zamowic wode butelkowa za, uwaga, 7 euro za 0.75l :D Na szczescie maz zamawial piwo, wiec wzial dla mnie kranowke. Dobrze, ze nas przez ten "przekret" nie wyprosili z restauracji :)

Z kolei dzisiaj mielismy mile zaskoczenie (w innej restauracji), gdzie kelner zauwazyl brzuszek i przyniosl nam maly prezent:
Zobacz załącznik 1021774

No i od razu jedzenie lepiej smakowalo :)
O rany, jak milo! To pokaz ten brzuszek :-)
 
reklama
Witam. Też tak skromnie chciałabym do Was dołączyć, wczoraj byłam na 1 wizycie, termin mam na 20.04. Niedawno odnalazłam to forum, więc staram się nadrobić wszystkie posty. Pozdrawiam :)
Witamy :) zdrowia dużo.

Też dziś wyszłam z domu w golfie i cienkim płaszczyku [emoji23]
 
@Sassi co u Ciebie ? Jak po wizycie ?
Ja już po maluszek rośnie, serce bije jak dzwon dzisiaj 9 tydzień się zaczął więc chwilkę słuchałam :) wszystko u nas w porządku :) rośniemy młode ma już 2.3 cm
 

Załączniki

  • IMG_20190912_191509.jpg
    IMG_20190912_191509.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 91
  • IMG_20190912_191434.jpg
    IMG_20190912_191434.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 94
Dziewczynki mamy teraz problemy z termoregulacją :) Też marznę jak cholera :D
O rety wy też to macie, a ja myślałam, że to ze mną coś nie tak, nawet miałam pytać na forum. Wszyscy w krótkich rękawach a ja w swetrze i w bluzie. W nocy spanie pod dwoma kołdrami i kocem, bo ciągle mi zimno. Czy któraś wie dlaczego tak się dzieje?
 
Hej! Ja jutro idę na badania [emoji79]
Gdyby któraś z Was robiła prywatnie badania to w ALAB laboratoria jest kod rabatowy 20% przy oplalceniu badań online: PSOLIFE
 
czesc wszystkim, witam nowe dziewczyny :), ostatni dzien w starej pracy za mna - stanelo na moim, zaplaca mi do dnia porodu i macierzynski z gory, no i na szczescie zwolnia z obowiazku pracy ;), takze od 1/10 zaczynam u nowego pracodawcy no i zobaczymy jak dlugo lekarze pozwola mi pracowac, ale ile stresow mnie to kosztowalo to moje, nawet szef mnie przeprosil, mam tylko nadzieje, ze ten stres malenstwu nie zaszkodził

no i jeszcze jedno, wrocilam taka skonana ze przespalam godzine, nic mnie nie interesowalo ;), ja to jakas dziwna jestem, az sie troche martwie, cycki bola roznie raz mniej raz bardziej, nudnosci to mam troche rano a popoludniu to takie ze nic mi sie nie chce i wieczorem spokoj, podbrzusze prawie w ogole nie boli tylko od czuje ciagniecie po bokach od czasu do czasu, a to u mnie dzis 8+4, byle do poniedzialku do wizyty, zeby bylo dobrze, zeby bylo dobrze...
 
O rety wy też to macie, a ja myślałam, że to ze mną coś nie tak, nawet miałam pytać na forum. Wszyscy w krótkich rękawach a ja w swetrze i w bluzie. W nocy spanie pod dwoma kołdrami i kocem, bo ciągle mi zimno. Czy któraś wie dlaczego tak się dzieje?
Jak przeczytałam, że nas tak dużo to zaczęłam w necie szperac. Ponoć horomny i we wczesnej ciąży jest to jeden z objawow
Heh ja już się bałam o swoje krążenie
 
reklama
Jak przeczytałam, że nas tak dużo to zaczęłam w necie szperac. Ponoć horomny i we wczesnej ciąży jest to jeden z objawow
Heh ja już się bałam o swoje krążenie
Ooo ja mam to samo [emoji16] generalnie to jestem z tych co mi wiecznie za gorąco, a teraz nagle w drugą stronę [emoji16] w domu 22 stopnie, a ja w swetrze pod kocem [emoji848]
 
Do góry