reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Ojej czujesz juz ruchy? Zazdroszcze! Ja czuje takie lekkie laskotanie ale nie wiem czy to malenstwo. Chociaz na usg bardzo rusza raczkami i nozkami. Ja juz sobie upatrzylam chuste moon sling. Duzo ladnych rzeczy maja w bebe concept.
Dziewczyny wczoraj spotkalam sie z kolezanka, ktora jest w 5 miesiacu i zwierzylam sie ze chce uzywac tylko tetrowych pieluszek i ona wlasnie o tym samym myslala. Jakie macie do tego podejscie? Dla mnie glowna przyczyna jest srodowisko, ale widze tez inne plusy np. Taki ze dziecko sie szybciej odzwyczai Od pieluch.
w Bebe Concept sa sliczne rzeczy.
:D
Jezeli chodzi o pieluszki tetrowe to uwazam za super pomysl, ale musisz byc do tego przekonana w 100%, przygotowana i miec czas :). Ja z moim maly probowalam, ale szybko poleglam. U nas to bardzo popularne, sa sklepy, ktore robia specjalne kursy, szkolenia :), sprzedaja te bawelniane majteczki do pieluszek i wklady itp.
Ja wiem, ze nie bede probowala po raz kolejny, bo z trojka dzieci, nie ogarne tego logistycznie
 
Dziewczynki a jak Wasze brzuchy? Chciałybyście żeby już były widoczne czy raczej jak najdłużej ukryć? U mnie dopiero skończony 7 tc ( dalej nie wiem czy mam teraz mówić że jestem w 8 tc czy w 7 :-p ) a codziennie oglądam swój brzuch czy już coś widać no i widać ale mega wzdęcia bo ciążowy brzuch w tym tygodniu to raczej nierealne. Bardzo mi się podobają ciążowe brzuszki mimo tego że to trochę uciążliwe bo trudno się np ogolić czy już pod koniec zawiązać buty ale i tak nie mogę się już go doczekać
U mnie brzuszek rano normalny a wieczorem wydety. Mieszcze, się jeszcze w spodnie ale trochę nie komfortowo się czuję
 
Dziewczynki a jak Wasze brzuchy? Chciałybyście żeby już były widoczne czy raczej jak najdłużej ukryć? U mnie dopiero skończony 7 tc ( dalej nie wiem czy mam teraz mówić że jestem w 8 tc czy w 7 :-p ) a codziennie oglądam swój brzuch czy już coś widać no i widać ale mega wzdęcia bo ciążowy brzuch w tym tygodniu to raczej nierealne. Bardzo mi się podobają ciążowe brzuszki mimo tego że to trochę uciążliwe bo trudno się np ogolić czy już pod koniec zawiązać buty ale i tak nie mogę się już go doczekać
Hmmm u mnie to jest tak że przynajmniej w poprzedniej ciąży, ktoś kto nie wiedział że jestem w ciąży, to nie domyslilby się aż do 6 miesiąca. Dopiero wtedy zaczął brzuszek wystawac a potem to już rósł jak szalony po prostu! Nie wiem jak teraz będzie ale chciałabym jak najdłużej wchodzić w dżinsy, choć już widzę że brzuch powiększył mi się lecz nie od wzdec bo ich nie mam ale macica się powiększyła. Najbardziej w talii i pójdzie do góry bo wtedy miałam bardzo wysoko brzuch. Aż strach potem jakie kurtki będziemy kupować, chyba spadochrony
 
Dziewczynki a jak Wasze brzuchy? Chciałybyście żeby już były widoczne czy raczej jak najdłużej ukryć? U mnie dopiero skończony 7 tc ( dalej nie wiem czy mam teraz mówić że jestem w 8 tc czy w 7 :-p ) a codziennie oglądam swój brzuch czy już coś widać no i widać ale mega wzdęcia bo ciążowy brzuch w tym tygodniu to raczej nierealne. Bardzo mi się podobają ciążowe brzuszki mimo tego że to trochę uciążliwe bo trudno się np ogolić czy już pod koniec zawiązać buty ale i tak nie mogę się już go doczekać

Niestety już widac:(
W pierwszej ciazy pojawił sie mocno po 6miesiacu.
Ja tam wolalabym jak najdluzej miec płaski, byloby latwiej z ubraniami.
 
Kiedyś nie było szczepień na różyczkę, dlatego większość z nas chorowała. Teraz są więc praktycznie nie ma zachorowan
Obyś miala racje. Bardzo sie wystraszylam tej rozyczki.
Ale chcesz tetrowe tetrowe, czy wielorazowe?
Ja jestem zbyt leniwa. Przy Miście i tak duzo pralam, wiec jakbym miala jeszcze bujac sie z pieluchami, to mi sie nie chce. No i mam male mieszkanie, wiec nie chce go znowu zastawiac suszarkami.
Wielorazowe, poki co takie mam postanowienie, pewnie zderze sie z rzeczywistoscia:D Jak nic mi sie nie bedzie chcialo po nieprzespanych nocach...
 
Dziewczyny, a powiedzcie, czy ja od tego lekarza na nfz dostanę skierowanie na te wszystkie badania, co wpisał mi prywatnie, bo to każdej w ciąży się robi, czy będę musiała się prosić? Poniżej wklejam co zalecił gin prywatnie [emoji6]
Dziewczynki a jak Wasze brzuchy? Chciałybyście żeby już były widoczne czy raczej jak najdłużej ukryć? U mnie dopiero skończony 7 tc ( dalej nie wiem czy mam teraz mówić że jestem w 8 tc czy w 7 :-p ) a codziennie oglądam swój brzuch czy już coś widać no i widać ale mega wzdęcia bo ciążowy brzuch w tym tygodniu to raczej nierealne. Bardzo mi się podobają ciążowe brzuszki mimo tego że to trochę uciążliwe bo trudno się np ogolić czy już pod koniec zawiązać buty ale i tak nie mogę się już go doczekać
Mój może ciut się powiększył, ale to widzę pewnie dlatego, że miałam płaski zawsze, ale nadal jest niewidoczny [emoji6] a do dużego brzucha z jednej strony mi się spieszy, bo to bosko wygląda, a z drugiej nie, bo jednak z tym brzuchem trzeba się tarabanić wszędzie, co wygodne na pewno nie jest [emoji848]
IMG_20190909_101834.jpeg
 
Ojej czujesz juz ruchy? Zazdroszcze! Ja czuje takie lekkie laskotanie ale nie wiem czy to malenstwo. Chociaz na usg bardzo rusza raczkami i nozkami. Ja juz sobie upatrzylam chuste moon sling. Duzo ladnych rzeczy maja w bebe concept.
Dziewczyny wczoraj spotkalam sie z kolezanka, ktora jest w 5 miesiacu i zwierzylam sie ze chce uzywac tylko tetrowych pieluszek i ona wlasnie o tym samym myslala. Jakie macie do tego podejscie? Dla mnie glowna przyczyna jest srodowisko, ale widze tez inne plusy np. Taki ze dziecko sie szybciej odzwyczai Od pieluch.
Tetra jest bardzo dobra dla dziecka ze względu na integracje sensoryczna. Mój mąż jest terapeutą SI i mówił, ze tetrowe pieluchy są lepsze dla rozwoju dziecka. Przy czym sam by nigdy z tetry nie korzystał :D
Boli mnie dzisiaj straszliwie głowa. Wzięłam nawet pół paracetamolu, ale nic to nie dało. Martwię się, bo miewam takie epizody bólowe, które trwają nawet kilka tygodni, a pomaga na nie tylko ketonal.
I po wieściach od Ann i Katerinki nie umiem się pozbyć czarnych myśli.
 
Niestety już widac:(
W pierwszej ciazy pojawił sie mocno po 6miesiacu.
Ja tam wolalabym jak najdluzej miec płaski, byloby latwiej z ubraniami.
Ubrania te też mój problem.... Wszystkie spodnie mnie cisną. Wyciągnęłam już poduszkę do spania i ciuchy ciążowe. Moje staniki mnie cisną więc będę musiała chodzic wtych do karmienia bo pasują idealnie. Rozmiar D z B[emoji28]
 
reklama
Do góry