reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kwietniowe mamy 2020

Witam dziewczyny. Po ok 8 latach (tak latach dobrze czytacie) mogę dołączyć tu do Was sama nie wiem jak to się stało bo już sobie odpuściłam pogodzilam się że nie będę mieć dzieci a tu suprise.
 

Załączniki

  • IMG_20190819_204902.jpg
    IMG_20190819_204902.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 90
reklama
No i jeszcze zdjęcie, mam nadzieję, że się dopatrzycie tego mojego malutkiego kropka [emoji3059]Zobacz załącznik 1013467
Paola który tydzień u Ciebie?? Ja dziewczyny byłam na wizycie i z mies wychodzi 4 tydz. 4dni na usg sam pęcherzyk. Doktor mówi ze to normalne w tym tygodniu i za 3 tyg mam przyjść a ja już czarne myśli
 
Ja tez byłam miedzy 4-5 tyg ciazy i miałam pęcherzyk plus zoltkowy, teraz powinnam być miedzy 6-7 jak przyjdę do niego to mam nadzieje, ze będzie zarodek [emoji4] Bo wizytuje 30, a 31 moja córka ma huczne urodzinki i chciałam jej zrobić niespodziankę, mam nadzieje ze będzie mi dane. [emoji846]
 
Witam dziewczyny. Po ok 8 latach (tak latach dobrze czytacie) mogę dołączyć tu do Was sama nie wiem jak to się stało bo już sobie odpuściłam pogodzilam się że nie będę mieć dzieci a tu suprise.

Dla mnie 2 lata były wiecznością a co dopiero 8!! GRATULUJE [emoji182] Opowiedz coś więcej o sobie :-)
 
@paola425 czyli co tak jak liczyłas, coś odwjmowalas tak Ci wyszło?? Jak to liczyłas??

Och cycki taaaaaaak...... Mi się rozchodzą ubrania zapinane na guziki hahaha :D
Tak, termin który liczyłam minus różnica między moim cyklem, a 28 dniami. Minus jeden dzień [emoji16] ale to zobaczę jeszcze u drugiego lekarza jak wyliczy i wtedy porównam.
Wiesz co, ja byłam na wizycie 5t+3d i nie było widać jeszcze zarodka, lekarka powiedziała, że wszelkie badania zleci mi na kolejnej wizycie - za 2 tygodnie, jak będzie widać więcej...
Ale faktycznie mało wylewna ta Twoja pani doktor... mogła Ci coś więcej powiedzieć, po to się idzie do lekarza żeby rozwiał wszelkie wątpliwości i odpowiedział na wszystkie pytania, a nie zbywał pacjentkę, która po wizycie ma większy mętlik w głowie niż przed :( Współczuję...
Ja 9 września idę na wizytę do dr Szarszewskiej w Swarzędzu do Diagnosis. Babka ma świetne opinie w necie. Z tego co widzę na wizytówce przyjmuje też w szpitalu na Szamarzewskiego w Poznaniu na Oddziale Ginekologii Onkologicznej. Może ona lepiej by się zajęła Twoją ciążą i lepiej doradziłaby z torbielą...
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!
No właśnie tego zabrakło... Rzetelnej informacji z jej strony. Ale nie będę rozpamiętywać, razem z prysznicem splukałam z siebie cały dzisiejszy ciężki dzień. A teraz leżę i wpatruję się w moje 2,5 mm szczęścia [emoji3059] dzięki za namiar na tą Panią doktor, póki co czekam na info od jednego lekarza z Poznania co mi koleżanka poleciła, czy przyjmie mnie na początku tygodnia, on pracuje na Lutyckiej, a ja się zastanawiam nad porodem tam lub na polnej, a dobrze byłoby mieć lekarza ze szpitala. Ale zapamiętam w razie gdyby kolejny mi nie podpasował albo byłyby problemy z tą torbielą [emoji6]
Witam dziewczyny. Po ok 8 latach (tak latach dobrze czytacie) mogę dołączyć tu do Was sama nie wiem jak to się stało bo już sobie odpuściłam pogodzilam się że nie będę mieć dzieci a tu suprise.
Gratulacje! [emoji7]
 
Witam dziewczyny. Po ok 8 latach (tak latach dobrze czytacie) mogę dołączyć tu do Was sama nie wiem jak to się stało bo już sobie odpuściłam pogodzilam się że nie będę mieć dzieci a tu suprise.
Gratulacje!!! U mnie podobna przerwa będzie :) poród mniej więcej miesiąc po ósmych urodzinach córki.
 
reklama
Paola który tydzień u Ciebie?? Ja dziewczyny byłam na wizycie i z mies wychodzi 4 tydz. 4dni na usg sam pęcherzyk. Doktor mówi ze to normalne w tym tygodniu i za 3 tyg mam przyjść a ja już czarne myśli
U mnie 5+5 z tego co dziś wyliczyła [emoji6] spokojnie jak pójdziesz po tych trzech tygodniach to już będzie i zarodek i serduszko zobaczysz [emoji6]
 
Do góry