reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Jakie były Wasze pierwsze objawy?

Ja normalnie nie wytrzymam tych 3 dni [emoji85][emoji85] Mam kłucie w jajnikach raz w lewym, raz w prawym, bardzo bolą mnie sutki i siusiam dużo, ale równie dobrze mogłoby to zwiastować @ [emoji23]
Tak szczerze Wam zazdroszczę tych 2 kreseczek! [emoji847][emoji847]
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie, dostałam luteine duphaston, nakaz leżenia i zwolnienie do następnej wizyty, pecherzyk ciążowy jest i wg pani doktor dobrych rozmiarów i dobrze umiejscowiony ale jest też jakis mały krwiak. Mamy czekać jak się dalej to rozwinie. Wg usg 5t1d termin 05.04.
 
Dzięki dziewczyny. :)
Trochę jestem przerażona, bo mój pierwszy bobas ma 3,5 miesiąca, ale już nie ma odwrotu. :D
Pierwsza ciąża była bezproblemowa, zero dolegliwości, zero mdłości, zero infekcji i mam nadzieję, że teraz będzie tak samo. :)
Do ginekologa planuję się wybrać na początku września, bety nie będę robić, jestem przekonana, że wszystko będzie dobrze, a spokojna mama to spokojne dziecko. :)
Gratulacje! Oby wszystko przeszło łagodnie :) U mnie pierwsza ciąża. W piątek był test pozytywny:D
 
Jakie były Wasze pierwsze objawy?

Ja normalnie nie wytrzymam tych 3 dni [emoji85][emoji85] Mam kłucie w jajnikach raz w lewym, raz w prawym, bardzo bolą mnie sutki i siusiam dużo, ale równie dobrze mogłoby to zwiastować @ [emoji23]
Tak szczerze Wam zazdroszczę tych 2 kreseczek! [emoji847][emoji847]
U mnie nie było objawów. W dzień planowanej miesiączki jakoś zaczęły leciutko bolec mnie piersi od zewnętrznej strony. Jakbym jakieś zakwasy miała ;) Poza tym bez objawów
 
Gratulacje! Oby wszystko przeszło łagodnie :) U mnie pierwsza ciąża. W piątek był test pozytywny:D
Również gratuluję! Pierwsza ciąża jest super, bo masz mnóstwo czasu na odpoczynek, kompletowanie wyprawki i czytanie książek :) Ja wiem, że przy maluchu nie będzie już tak kolorowo. :D
U mnie jedynym objawem była duża ilość śluzu. Pozostałe jeśli jakieś były to przeoczyłam, bo w środę wyrywałam 2 zęby ósemki i leciałam na lekach przeciwbólowych do wczoraj. Brałam zwykły Ibuprom, więc bobasowi nie zaszkodzi. :)
 
@ola86 to dobra informacja. Krwiaczki są częste, wiec jest przyczyna plamienia. Wszystko będzie dobrze :)
Ból brzucha też jest normalny. Zachodzi w nas dużo zmian. Oczywiście nie można go bagatelizować ale w większości to normalne. Ja też mam czasami kłucia, jakby rozciąganie macicy. Z objawów mam tylko śluz, nic poza tym.
 
Dziewczyny jestem po wizycie, dostałam luteine duphaston, nakaz leżenia i zwolnienie do następnej wizyty, pecherzyk ciążowy jest i wg pani doktor dobrych rozmiarów i dobrze umiejscowiony ale jest też jakis mały krwiak. Mamy czekać jak się dalej to rozwinie. Wg usg 5t1d termin 05.04.
Nic innego tylko leż i pozwól się, a właściwie Was rozpieszczac :-) :) Będzie dobrze!
 
Dziewczyny jestem po wizycie, dostałam luteine duphaston, nakaz leżenia i zwolnienie do następnej wizyty, pecherzyk ciążowy jest i wg pani doktor dobrych rozmiarów i dobrze umiejscowiony ale jest też jakis mały krwiak. Mamy czekać jak się dalej to rozwinie. Wg usg 5t1d termin 05.04.
To w sumie dobre informacje. Krwiaczek się wchłonie i wszystko będzie dobrze. Ja przy pierwszej ciąży miałam bardzo dużego krwiaka i też się wchlonal także niczym się nie denerwuj, odpoczywaj i dbaj o was :)
 
reklama
Hej dziewczyny ;) dołączam ;) jestem już po testach ( pięciu ) wszystkie pozytywne ;)
Cześć mamusie z przyjemnością do Was dołączę. W piątek miałam termin @, zrobiłam test i pojawiła się blada kreska. W sobotę zrobiłam kolejny, bardziej czuły i już bez żadnych wątpliwości są dwie kreski! Apka wylicza mi termin na 7-9.04. To również mój pierwszy post na forum w ogóle, więc cześć po raz drugi

Witaj! Gratulacje! zaraz Cie dodam do listy roboczej na pierwszej stronie ;)

Witam Was dziewczyny. Siostra podrzuciła mi tę stronkę bo sama spodziewa się 1 dziecka na luty a ze okazało się że wyszly mi pozytywne 3 testy i brak miesiaczki więc wszystko wskazuje na to że też się dziecka spodziewam i też pierwszego na kwiecień wg aplikacji około na 11.04. Pozdrawiam

gratulacje!

Nieśmiało się witam dziewczyny, bo zamierzam testować w najbliższym tygodniu. :)

@wikoosia @Napolka93 ja też chyba mam jutro termin spodziewanej @ :D Chyba, bo to był mój pierwszy @ po porodzie, także nie jestem pewna czy dalej mam cykle 28 dniowe. Z testem się wstrzymam do wtorku, a za Was trzymam kciuki! :)
Dodam, że pierwsze dziecko urodziłam 18.04 i o tamtej ciąży dowiedziałam się 06.08, więc jest szansa, że historia się powtórzy. :D Według aplikacji wychodzi mi dokładnie ten sam PTP, który miałam w pierwszej ciąży- 13.04. :D

trzymam kciuki!

Dziewczyny w nocy zaczęłam plamić :( jadę teraz na betę, strasznie się boję

trzymam kciuki

Hej dziewczyny,
Mogę dołączyć jako czekająca na @?
Gdyby się udało termin byłby na 16.04 :-) Zostały mi 3 dni do testowania.

czekamy z Toba i trzymamy kciuki!

A ja kupiłam test, żeby zrobić jutro z rana, ale mąż mnie namówił i zrobiłam przed chwilą:

Zobacz załącznik 1006587
Hej. Witam mam nadzieję przyszłe mamy :) chetnie do Was dołączę. Mam na imie Ania. To jest moja czwarta ciąża. Dwie poroniłam, jedno dziecko urodziłam. Teoretycznie termin porodu mam na 9 kwietnia. Tydzień temu robiłam bete. Miałam 434, po 48h 1172. 21 sierpnia pierwsze usg. Trzymam mocno kciuki za Wasze ciąże :)

gratulacje!!
 
Do góry