reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Moje objawy przed testem to głównie śluz inny niż zwykle o tej porze cyklu, ból piersi i małe skurcze. Objawy takie jak na @ ale jednak nigdy mnie nie bolały tak wcześnie przed @ a skurcze nie pojawiały się wcale, dopiero jak przyszła @. I tak mi się wydawało, że coś jest na rzeczy ale nie chciałam sobie robić nadziei. No, ale pokazały się kreseczki idę do lekarza w środę, nie wiem w sumie po co. Pewnie nic nie zobaczy ale chociaż mnie jakoś pokieruje...
 
reklama
Moje objawy przed testem to głównie śluz inny niż zwykle o tej porze cyklu, ból piersi i małe skurcze. Objawy takie jak na @ ale jednak nigdy mnie nie bolały tak wcześnie przed @ a skurcze nie pojawiały się wcale, dopiero jak przyszła @. I tak mi się wydawało, że coś jest na rzeczy ale nie chciałam sobie robić nadziei. No, ale pokazały się kreseczki idę do lekarza w środę, nie wiem w sumie po co. Pewnie nic nie zobaczy ale chociaż mnie jakoś pokieruje...
O której masz w środę wizytę? Ja o 17:15 :)
 
15:15 muszę go namawiać na usg, żeby zobaczyć chociaż pęcherzyk czy sam będzie chciał mi zrobić? Dopóki nie zobaczę choćby tego na usg to chyba nie uwierzę w tą ciąże:p
Właśnie nie wiem, podejrzewam że mój lekarz będzie chciał zrobić USG bo w ciazy robi na każdej wizycie. Ale jeśli uzna, że to za wcześnie to nie będę go namawiać. Boję się że nic nie zobaczę i niepotrzebnie się negatywnie nakręce...
 
O mi też termin wychodzi na 7 kwietnia i wizyte mam 20.08 [emoji3] zastanawiałam się czy to nie za późno ale lekarka, którą wybrałam, nie miała wcześniejszego terminu. Nie wiem jak wytrzymam do tego czasu [emoji57]
Ja też nie wiem :)))
Niby chciałabym podejść zdroworozsądkowo, ale jestem panikarą i chyba jednak nie umiem :)
Dziś pewno podjadę na bete sprawdzić czy wszystko ok, to może dotrwam do kolejnego tygodnia ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny :D wszystko wskazuje na to, że też będę kwietniową mamusią (to moja pierwsza ciąża) ;)
6 testów pozytywnych od piątku i beta również potwierdza ciążę, przewidywany termin to 10 kwietnia :D

Gratulacje!!!
Również gratuluję! Pierwsza ciąża jest super, bo masz mnóstwo czasu na odpoczynek, kompletowanie wyprawki i czytanie książek :) Ja wiem, że przy maluchu nie będzie już tak kolorowo. :D
U mnie jedynym objawem była duża ilość śluzu. Pozostałe jeśli jakieś były to przeoczyłam, bo w środę wyrywałam 2 zęby ósemki i leciałam na lekach przeciwbólowych do wczoraj. Brałam zwykły Ibuprom, więc bobasowi nie zaszkodzi. :)
Dziękuję
 
Do góry