reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Hej dziewczyny. W poniedziałek zrobiłam test. Termin mam na koniec marca początek kwietnia. Między 28.03 a 4.04
20190724_072254.jpeg
 
reklama
Hello niestety, wtorkowe usg nie pokazało pęcherzyka ciążowego a dzisiejsza Beta wynosiła 8,25. Wiec niestety nie będę kwietniową mamą. Trzymacie się ☀️
 
Hej dziewczyny ! JA w lipcowym cyklu zaczęłam starania z mężem. Więc liczę na kwiecień przyszłego roku :-) Teraz z niecierpliwością czekamy czy się udało chociaż mam dziwne przeczucia że tak :| :D ale minęło raptem 4 dni od owulacji ... test można wykonać najwcześniej dopiero chyba po 8 dniach od zapłodnienia ??? :)))) Kto też czeka tak jak ja i nie może się doczekać ujrzenia dwóch kresek :) ??? Kochane życzę wszystkim Wam powodzenia w staraniach :* :* :*
 
Hej dziewczyny ! JA w lipcowym cyklu zaczęłam starania z mężem. Więc liczę na kwiecień przyszłego roku :-) Teraz z niecierpliwością czekamy czy się udało chociaż mam dziwne przeczucia że tak :| :D ale minęło raptem 4 dni od owulacji ... test można wykonać najwcześniej dopiero chyba po 8 dniach od zapłodnienia ??? :)))) Kto też czeka tak jak ja i nie może się doczekać ujrzenia dwóch kresek :) ??? Kochane życzę wszystkim Wam powodzenia w staraniach :* :* :*
U mnie owulacja była chyba w poniedziałek lub wtorek (niedziela i poniedziałek testy owu pozytywne) teraz też czekam ale podejrzewam że mogę mieć problemy z tarczycą więc nie wiem czy coś wyjdzie. Jeśli przyjdzie @ to zrobię od razu badania na tsh
 
Ja nie robiłam testów owu tylko na bazie aplikacji mam wszystko wyliczone którą prowadzę od dawien dawna i jestem z niej bardzo zadowolona zobaczymy jak się spisze tym razem przy planowaniu ciąży :D Jeśli okaże się nie skuteczna to przy następnym cyklu na pewno posile się testami ;)
 
Ja nie robiłam testów owu tylko na bazie aplikacji mam wszystko wyliczone którą prowadzę od dawien dawna i jestem z niej bardzo zadowolona zobaczymy jak się spisze tym razem przy planowaniu ciąży :D Jeśli okaże się nie skuteczna to przy następnym cyklu na pewno posile się testami ;)
Mi testy pokryły się z aplikacją. :-D
 
reklama
Do góry