reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Dzień dobry ;) chcieliśmy się przywitać, dzus było testowanie, na śniadanie. Dziś też powinnam dostać okres, a przywitały nas niepewnie... dwie kreski. Pozdrawiamy i trzymamy kciuki!
 

Załączniki

  • 20190723_083907.jpg
    20190723_083907.jpg
    876,3 KB · Wyświetleń: 350
Hej Chciałam dołączyć do kwietniowych mamusiek. Z mężem staramy się o drugie dziecko. Termin @ mam na 28.07 więc dalej czekam. Już się niecierpliwie i mam taką cichą nadzieję że nam się udało Już najchętniej zrobiłabym test. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy
 
reklama
nie uwierzycie ale nie wiem, czy mi sie @ nie rozkreca, normalnie az wlozylam palec i mam taka brazowa wydzieline, a dzis 23dc, najmniej mialam 28 dni, nigdy kritszych, jak w zegarku normalnie. Mozliwe ze tyle implantacja?
 
Do góry