reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

To super gratuluję. Czyli rozumiem że to pierwsza wizyta ? Bo ja się właśnie zastanawiam kiedy się wybrać, umówiłam się na 26 sierpnia będę wtedy w 6 tygodniu i 5 dniu to nie za późno?
Tak to pierwsza z usg - miałam 1 bez usg bo plamilam ale Pani doktor powiedziała że i tak nic nie będzie widać na usg więc nie robilysmy tylko wtedy dostałam 1 opakowanie duphastonu. Mi wyszedl wiek ciąży inny niż z moich wyliczeń - wychodzily mi 5t7d ewentualnie 6t7d a mam 6t1d.
 
reklama
To super gratuluję. Czyli rozumiem że to pierwsza wizyta ? Bo ja się właśnie zastanawiam kiedy się wybrać, umówiłam się na 26 sierpnia będę wtedy w 6 tygodniu i 5 dniu to nie za późno?
Nie za późno! Nawet w 8 tygodniu byłoby ok :) Najlepiej tak, żeby już serduszko zobaczyć. Ja co prawda mam wizytę jutro według ostatniej miesiączki 5+6, ale głównie po receptę i ustalenie leczenia. Gdyby nie to, to miałabym wizytę dopiero 2 września.
 
Hej ja czekam na lekarza mam w pon pierwsza wizytę do potwierdzenia ciąży. Trochę się stresuję bo to moje 1 doświadczenie tego stanu 1 test pozytywny wyszedł 1go sierpnia i w sumie 4 i bardzo wyraźne wg moich obliczeń jestem w 5 tygodniu Jak się czujecie dziewczyny ogólnie? Macie objawy ciąży prócz braku @? Pozdrawiam
 

Załączniki

  • received_468569040542549.jpeg
    received_468569040542549.jpeg
    46,6 KB · Wyświetleń: 110
  • IMG_20190808_222543.jpg
    IMG_20190808_222543.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 106
Zmiana pozycji nic nie dała i z pewnością nie były to jelita. Zasnęłam i po przebudzeniu była ulga, ale żeby aż tak bolało to nie pamiętam....
W ciąży z Chłopcami też miałam duże bóle od 6tyg. brałam już magnez i doraźnie nospę. W tej ciąży chyba też zacznę brać magnez od początku tym bardziej, że w poprzedniej od 22tyg. leżałam przez to (skurcze i stawianie się macicy) do 36tc kiedy skończyło się cesarką i cholestazą i po porodzie jeszcze kolejne 2tyg. może ja mam jakieś tendencje albo co :)
W każdym razie nie jest to łatwy ból do zniesienia - bardziej chyba psychicznie niż fizycznie.
 
reklama
Do góry