reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

A u mnie pojawiło się większe parcie na stolec i ból żołądka i czuję osobiście jakby mi z 5kg przybyło.. :/ No i ta okropna senność, nawet kawa nie pomaga, a z kolei w nocy spać nie mogę. No i jak tu żyć.
Też tak mam, w ciągu dnia przysypiam dość często za to w nocy się budzę i kręcę 2-3 godziny zanim zasnę, rano wstaje niewyspana.
 
reklama
Pierwotna diagnoza... ciąża o nieznanej lokalizacji. Wczoraj miałam pierwsza wizyte, rano wszystko było ok, lekki stresik. Doktor potwierdził wczesną ciążę, ale zaniepokoilo go lekkie krwawienie i przekrwienie szyjki. Dostałam duphaston (Nie zdążyłam kupić) w drodze na usg dostałam silniejszego krwawienia. Później szpital, kolejne usg, brak maleństwa w macicy, niewidoczny jeden jajnik, podejrzenie że zagniezdzil się w jajniku lub w bliznie po cc. Zostalam, krwawilam nadal,kolejne usg, spadła beta... wstępna diagnoza wczesne poronienie lub ciąża biochemiczna z zaleceniem powtórzenia bety. To moja historia... mocno oplakana, mam świadomość że mojego wyczekanego Maleństwa już nie ma...
Bardzo mi przykro, ściskam mocno!
 
Tak jak się obawiałam.. moja pani ginekolog idzie na urlop i wizytę mam dopiero 9.09 jeśli jutro zdążę przed pracą, to pójdę na betę rano.

Dziewczyny powiedzcie jakie witaminy bierzecie na tym etapie? ja jutro planuję iść do apteki po coś nowego, bo jak na razie brałam femibion 0.
 
Tak jak się obawiałam.. moja pani ginekolog idzie na urlop i wizytę mam dopiero 9.09 jeśli jutro zdążę przed pracą, to pójdę na betę rano.

Dziewczyny powiedzcie jakie witaminy bierzecie na tym etapie? ja jutro planuję iść do apteki po coś nowego, bo jak na razie brałam femibion 0.
Mi Pani Doktor poleciła pregna plus/ femibion natal 1/ duphant pregna (jeśli dobrze odczytałam)
 
Dziewczyny powiedzcie jakie witaminy bierzecie na tym etapie? ja jutro planuję iść do apteki po coś nowego, bo jak na razie brałam femibion 0.
Ja biorę Vita-min plus mama, pokazałam ginowi i powiedział ze są ok.

Dzisiaj spałam w dzień 3,5h ale jestem niedospana, zaraz się kładę znowu... no i już zdążyłam się pokłócić z moim chłopem. On jest taki uparciuch jak ja, nie wiek jak my się dogadamy przez te 9 miesięcy :D
 
Ja biorę Vita-min plus mama, pokazałam ginowi i powiedział ze są ok.

Dzisiaj spałam w dzień 3,5h ale jestem niedospana, zaraz się kładę znowu... no i już zdążyłam się pokłócić z moim chłopem. On jest taki uparciuch jak ja, nie wiek jak my się dogadamy przez te 9 miesięcy :D


Ja również spałam, ale tylko godzinę. Mój mąż.. to mi dziś tak na nerwy działa.. że wychodzę z siebie ‍♀️
 
Aha jeszcze pytałam o wzdęcia - Pani Doktor mówiła że można spokojnie brać espumisan jest on bezpieczny, a te wzdęcia są normalne powoduje progesteron
 
Aha jeszcze pytałam o wzdęcia - Pani Doktor mówiła że można spokojnie brać espumisan jest on bezpieczny, a te wzdęcia są normalne powoduje progesteron


Dobrze wiedzieć.., bo się ostatnio zastanawiałam nad tym. W rezultacie piłam miętę. Ciężko z tymi wzdęciami, szczególnie na obiedzie u rodziców lub teściów, którzy jeszcze nic nie wiedzą
 
reklama
Wróciłam niedawno z pierwszego usg - wszystko jest na miejscu, 1 dzieciątko 4 mm, było juz widać bijące serduszko :D 6t1d,termin na 3 kwietnia
To super gratuluję. Czyli rozumiem że to pierwsza wizyta ? Bo ja się właśnie zastanawiam kiedy się wybrać, umówiłam się na 26 sierpnia będę wtedy w 6 tygodniu i 5 dniu to nie za późno?
 
Do góry