reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Ja właśnie siedzę w pracy i już nie mogę wytrzymać z tych emocji [emoji16] mogłam zrobić test na spokojnie jutro, ale nie wytrzymałam. Dziś 12 dpo. Wczoraj też robiłam, ale jeszcze nic nie było widać [emoji848]

Trzymam kciuki za piękny wynik [emoji110]

Nie przejmuj się ja robiłam pierwszy test tydzień przed @, nie wiem czego oczekiwałam [emoji85][emoji23][emoji23]
Od pozytywnego poszło już 5testów, tylko na razie słabe kreseczki, wiec do owulacji mogło dojść po prostu później. Dlatego tez poszłam na betę, bo wlasnie dzisiaj powinnam dostać @.
 
reklama
Nie przejmuj się ja robiłam pierwszy test tydzień przed @, nie wiem czego oczekiwałam [emoji85][emoji23][emoji23]
Od pozytywnego poszło już 5testów, tylko na razie słabe kreseczki, wiec do owulacji mogło dojść po prostu później. Dlatego tez poszłam na betę, bo wlasnie dzisiaj powinnam dostać @.

Ja robiłam testy i owulacja teoretycznie była 28.07. Do terminu @jeszcze 2 dni dlatego mega się cieszę, że już coś widać [emoji4]
I też pewnie teraz będę robić testy codziennie, bo mam niezły zapas [emoji23]
Myślę, że oczekiwania miałaś takie jak wszystkie starające się [emoji16] ale te teksty na opakowaniach, że test wykrywa ciążę po 7 dniach od zapłodnienia są przereklamowane
 
Cześć dziewczyny [emoji4]

Podczytywałam Was od początku mając nadzieję, że będę mogła do Was dołączyć i udało się [emoji3590] jestem przeszczęśliwa [emoji3059]
Tak w skrócie: mam 25 lat, to moja pierwsza ciąża. Udało się w 3 cyklu starań. Przewidywany termin wg kalkulatorów to 20.04.2020 [emoji6]
Jedyne co mi podpowiadało, że tym razem się udało to niesamowite ssanie żołądka, wiecznie bym coś jadla, w tym ogromną ilość słodyczy pochłaniam (a wcześniej malo jadałam, a słodyczy w ogóle) i parcie na pęcherz.
Mam nadzieję, że zostanę z Wami do końca [emoji3059] Zobacz załącznik 1007985
Gratulacje! :D Ja też ma to ssanie żołądka. Dziś na śniadanie zjadłam koktajl owocowy z dodatkiem płatków owsianych i trochę pomogło. Ciagle bym coś jadła. To aż takie męczące się robi;) Spokojnej ciąży Kochana
 
A który masz dzień cyklu Kochana ile Ci się spóźnia ? I jak się czujesz ?

Dzisiaj 39dc, tylko ja mam ogólnie długie cykle.
@ powinnam mieć dzisiaj, ale od trzech dni mam pozytywne testy, dlatego robiłam betę, by zobaczyć w dniu @.

A Ty który dzień cyklu?
 
reklama
Gratulacje! :D Ja też ma to ssanie żołądka. Dziś na śniadanie zjadłam koktajl owocowy z dodatkiem płatków owsianych i trochę pomogło. Ciagle bym coś jadła. To aż takie męczące się robi;) Spokojnej ciąży Kochana
Dziękuję [emoji8] mój mąż się ze mnie śmieje, że wczoraj zaprawiłam ogórki jakbym podświadomie wiedziała, że się przydadzą [emoji23]
Obyśmy miały taki apetyt jak najdłużej!
 
Do góry