reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Wy tez macie taki podły nastroj? Najlepiej zamknęłabym się w pokoju i płakała [emoji85]
 
reklama
Mam dokładnie to samo.. też wyglądam na 4 miesiąc.. a wieczorami, to chyba jeszcze gorzej.

A jakieś inne objawy już macie? Ja mam piersi bez zmian, ale sutki takie jakby napęczniałe. Nie mam ochoty na słodycze, ani colę.. choć to mój dzienny must have.. i popołudniami jestem senna. Jak biorę głębszy oddech to tak jakbym miała zakwasy na brzuchu. Dzisiaj boli mnie podbrzusze.
Ja zaraz po zrobieniu testu miałam nudności i wzdety brzuch,po tygodniu przeszło.Teraz nic nawet raz nie było wymiotow.Jedyny minus mój brzuszek nie toleruje kawy,po prostu mi nie smakuje(mi amatorce kawy -no cóż
 
Mam dokładnie to samo.. też wyglądam na 4 miesiąc.. a wieczorami, to chyba jeszcze gorzej.

A jakieś inne objawy już macie? Ja mam piersi bez zmian, ale sutki takie jakby napęczniałe. Nie mam ochoty na słodycze, ani colę.. choć to mój dzienny must have.. i popołudniami jestem senna. Jak biorę głębszy oddech to tak jakbym miała zakwasy na brzuchu. Dzisiaj boli mnie podbrzusze.
Senność i zmęczenie, ból i tkliwosc piersi, nie mam ochoty na słodycze a raczej na dania typu pierogi ruskie, gołąbki (których z reguły nie jem) - ale apetyt nie jest większy niż wcześniej, raczej bardziej wybredna się zrobiłam, mam bardzo wyczulony węch, miałam poranne biegunki ale przechodzą, pobolewa mnie brzuch w różny sposób czasem kłuje, czasem boli jak przy owulacji czasem jak przed okresem, czasem tak jakby piecze a czasem tak jak u Ciebie jakbym miała zakwasy. Dodatkowo mam nerwy na wierzchu. Nie wiem jak mój mąż to wszystko zniesie :laugh2: na razie jest dzielny :)
 
Mam dokładnie to samo.. też wyglądam na 4 miesiąc.. a wieczorami, to chyba jeszcze gorzej.

A jakieś inne objawy już macie? Ja mam piersi bez zmian, ale sutki takie jakby napęczniałe. Nie mam ochoty na słodycze, ani colę.. choć to mój dzienny must have.. i popołudniami jestem senna. Jak biorę głębszy oddech to tak jakbym miała zakwasy na brzuchu. Dzisiaj boli mnie podbrzusze.
A u mnie pojawiło się większe parcie na stolec i ból żołądka i czuję osobiście jakby mi z 5kg przybyło.. :/ No i ta okropna senność, nawet kawa nie pomaga, a z kolei w nocy spać nie mogę. No i jak tu żyć.
 
Pierwotna diagnoza... ciąża o nieznanej lokalizacji. Wczoraj miałam pierwsza wizyte, rano wszystko było ok, lekki stresik. Doktor potwierdził wczesną ciążę, ale zaniepokoilo go lekkie krwawienie i przekrwienie szyjki. Dostałam duphaston (Nie zdążyłam kupić) w drodze na usg dostałam silniejszego krwawienia. Później szpital, kolejne usg, brak maleństwa w macicy, niewidoczny jeden jajnik, podejrzenie że zagniezdzil się w jajniku lub w bliznie po cc. Zostalam, krwawilam nadal,kolejne usg, spadła beta... wstępna diagnoza wczesne poronienie lub ciąża biochemiczna z zaleceniem powtórzenia bety. To moja historia... mocno oplakana, mam świadomość że mojego wyczekanego Maleństwa już nie ma...

Kochana, jest mi ogromnie przykro. Nie wiem czy coś Co to da, ale podam Ci cytat: „Fata viam invenient” czyli Przeznaczenie znajdzie drogę. Wierzę w to bardzo. Ten cytat pomógł mi bardzo po moich poronieniach.... Trzymam za Ciebie kciuki naprawdę bardzo mocno :*
 
reklama
Do góry