reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
no to jak tyle strat to juz wiecej nie bedzie, dobre myslenie to podstawa :)
P.S. Ja mam latek 40, wiec chyba jestem to najstarsza, dzisiaj lekarz na usg mi powiedzial, ze kobitki 50+ naturalnie zachodza i rodza zdrowe dzieci wiec my damy tez rade;)

P.S. 2, co do prenatalnych do w Lodzi kosztuja 300-350pln chyba, ze na NFZ to sie nie placi. Mamaginekolog zaleca ja kazdej dziewczynie w ciazy, podobno na zachodzie to standard
Niestety nie jest to standardem a na pewno nie w Holandii. Jedynym usg, podczas ktorego dokladnie sprawdza sie dziecko to to w 20tc.
tak, tylko my bedziemy mogly uczestniczy w dyskusji i nikt postronny nie bedzie tego czytal :)



ja robilam owsianke na zimno, platki oswiane do kubka, jogurt, babka, owoce i zalewalam mlekiem odstawialam na moment i jadlam , po dwoch dniach byl efekt ;)


serio takie rzeczy wynosza??
tak naprawde to na kzdym watku sa straty na poczatku i to strasznie trudny okres jest na forum, nie sadze by akurat tu bylo wiecej ;)
pisze o zamkniecie watku!
Wydaje mi sie, ze na watku marcowych mam bylo duzo wiecej strat niz tutaj.
 
dziewczyny powiedzialyscie juz swoim dzieciom, ze beda mialy rodzenstwo?
My jeszcze nie, one same jeszcze niczego nie zauwazyly, a pomyslalam, ze zeby im sie nie dluzylo, powiemy im jak najpozniej...ale moze zle rozumuje :D. Moze oni potrzebowaliby tego czasu, zeby oswoic sie z ta mysla...jak sadzicie??
 
dziewczyny powiedzialyscie juz swoim dzieciom, ze beda mialy rodzenstwo?
My jeszcze nie, one same jeszcze niczego nie zauwazyly, a pomyslalam, ze zeby im sie nie dluzylo, powiemy im jak najpozniej...ale moze zle rozumuje :D. Moze oni potrzebowaliby tego czasu, zeby oswoic sie z ta mysla...jak sadzicie??
My czekamy do końca pierwszego trymestru :) jeszcze specjalnie pójdę na dodatkowe USG na początku drugiego trymestru, żeby się upewnić że wszystko gra i wtedy mówimy młodej :) nie mogę się juz doczekać.
 
dziewczyny powiedzialyscie juz swoim dzieciom, ze beda mialy rodzenstwo?
My jeszcze nie, one same jeszcze niczego nie zauwazyly, a pomyslalam, ze zeby im sie nie dluzylo, powiemy im jak najpozniej...ale moze zle rozumuje :D. Moze oni potrzebowaliby tego czasu, zeby oswoic sie z ta mysla...jak sadzicie??
Ja dopiero powiem, jak będzie widać brzuch i będę pewna na pewno, pewno, że wszystko jest dobrze .
 
reklama
Gratuluje kolejnych udanych wizyt[emoji4] tez jestem za zamknieciem ale moze poczekajmy 3 dni bo nas przybywa.
Witam nowe dziewczyny.
Widze dużo mam po 30 i z 2 chłopców tak jak u mnie[emoji4]
U mnie dzieci wiedza bo moj 12 latek zauwaźyl zdjecie usg i sie domyślił wiec powiedziAł bratu rozmawialam z nimi zeby na razie nikomu nie mowili i powiedziałam dlaczego. Mam bardzo dobry kontakt i rozmawiamy otwarcie z nimi o wielu rzeczach.
 
Do góry