reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny kto teraz ma wizyty? :-)

Moja w piątek, pokładam wielkie nadzieje, ze będzie dobrze, chociaż minęły mi objawy i zostały tylko piersi i kłucia. Nie dodaje sobie do głowy bo z córką było tak samo, brak czegokolwiek i urodziła się zdrowa [emoji18] W końcu o ciąży dowiedziałam się w 15 tygodniu to musiało mi nic nie być [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
We wtorek mam między 16 a 18 i tym razem się dostanę, bo przyjadę godzinę przed i będę pierwsza [emoji16]
 
Dziewczyny kto teraz ma wizyty? :-)

Moja w piątek, pokładam wielkie nadzieje, ze będzie dobrze, chociaż minęły mi objawy i zostały tylko piersi i kłucia. Nie dodaje sobie do głowy bo z córką było tak samo, brak czegokolwiek i urodziła się zdrowa [emoji18] W końcu o ciąży dowiedziałam się w 15 tygodniu to musiało mi nic nie być [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
O kurczę [emoji1] to nieźle...
Mnie dziś ciągle boli dół brzucha i chwilami dość mocno. Wczoraj wieczorem była zapowiedź bo było podobnie.
 
Dziewczyny kto teraz ma wizyty? :-)

Moja w piątek, pokładam wielkie nadzieje, ze będzie dobrze, chociaż minęły mi objawy i zostały tylko piersi i kłucia. Nie dodaje sobie do głowy bo z córką było tak samo, brak czegokolwiek i urodziła się zdrowa [emoji18] W końcu o ciąży dowiedziałam się w 15 tygodniu to musiało mi nic nie być [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Ja jutro, ale bez USG. Kolejne USG 18 wrzesnia.

Jakim cudem dowiedziałaś się w 15tyg? :D mialas jakies plamienia które brałaś za okres? Czy po prostu nie zdziwiło Cię kilkumiesięczne spóźnienie? :D

Dziewczyny, mam genialny sposób na powstrzymanie mdłości. Już drugi raz zadziałało, no normalnie zero mdłości. KŁÓTNIA Z MĘŻEM. Nie wiem czy adrenalina czy kortyzol czy inny diabeł, ale wczoraj góry przenosiłam. Dziś mnie wziął przeprosił i koniec tego dobrego, własnie rozmawialam z muszlą, poleciało mi nosem.

Kumpel się smieje i wymyślił taką groźbę ze strony męża: "KOCHANIE RÓB OBIAD NATYCHMIAST ALBO CIĘ PRZEPROSZĘ!!"
 
Witam się niedzielnie. Ja dziś odpoczywam. Tylko ciasto upiekłam, obiad zaraz zrobię, potem spacer z psem i to wszystko na dzisiaj [emoji16] mam dzień lenia. Jeszcze wczoraj dopiero po 1 udało mi się zasnąć, chyba piwo 0% mi szkodzi [emoji16]
Dziewczyny kto teraz ma wizyty? :-)

Moja w piątek, pokładam wielkie nadzieje, ze będzie dobrze, chociaż minęły mi objawy i zostały tylko piersi i kłucia. Nie dodaje sobie do głowy bo z córką było tak samo, brak czegokolwiek i urodziła się zdrowa [emoji18] W końcu o ciąży dowiedziałam się w 15 tygodniu to musiało mi nic nie być [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Ja mam jutro na nfz i się zastanawiam, czy mi zrobi usg [emoji848] z opinii wychodzi, że to jakiś gbur, więc nie nastawiam się na nic pozytywnego [emoji16]
 
reklama
Witam się niedzielnie. Ja dziś odpoczywam. Tylko ciasto upiekłam, obiad zaraz zrobię, potem spacer z psem i to wszystko na dzisiaj [emoji16] mam dzień lenia. Jeszcze wczoraj dopiero po 1 udało mi się zasnąć, chyba piwo 0% mi szkodzi [emoji16]Ja mam jutro na nfz i się zastanawiam, czy mi zrobi usg [emoji848] z opinii wychodzi, że to jakiś gbur, więc nie nastawiam się na nic pozytywnego [emoji16]
Ciekawa jestem, czy będziesz miała USG na NFZ, daj proszę znać.
 
Do góry