reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny kto teraz ma wizyty? :-)

Moja w piątek, pokładam wielkie nadzieje, ze będzie dobrze, chociaż minęły mi objawy i zostały tylko piersi i kłucia. Nie dodaje sobie do głowy bo z córką było tak samo, brak czegokolwiek i urodziła się zdrowa [emoji18] W końcu o ciąży dowiedziałam się w 15 tygodniu to musiało mi nic nie być [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Ja mam w środę rano. Lekarz przyjmuje od 9:00 więc pewnie koło 12:00 wejdę[emoji23] tam pacjentki już o 6:00 czekają żeby wejść pierwsze. Teraz już musi być widać moje maleństwo, także trzymajcie kciuki!
 
Witam się niedzielnie. Ja dziś odpoczywam. Tylko ciasto upiekłam, obiad zaraz zrobię, potem spacer z psem i to wszystko na dzisiaj [emoji16] mam dzień lenia. Jeszcze wczoraj dopiero po 1 udało mi się zasnąć, chyba piwo 0% mi szkodzi [emoji16]Ja mam jutro na nfz i się zastanawiam, czy mi zrobi usg [emoji848] z opinii wychodzi, że to jakiś gbur, więc nie nastawiam się na nic pozytywnego [emoji16]
Dzień lenia? Już sporo zrobiłaś:)
Kobieta to ma dobrze. Wstanie rano, zrobi śniadanie, sobie, dzieciom, pójdzie do pracy, po pracy posprząta w domu, zrobi obiad, odrobić lekcjenz dziećmi (jeśli je ma) pozmywa A potem ma już tylko czas dla siebie [emoji23]
Ja dziś leżę, śniadanie i obiad podawał narzeczony.
Też mam 17.09 prywatnie [emoji6]
Ja 19-20.09 Jeszcze się nie umowilam. Daleko.. może w tym tygodniu pójdę jak nie wytrzymam.
 
reklama
Do góry