reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kwietniowe mamy 2020

Był Pan ordynator na obchodzie. Mówił, że w piątek będę miała zrobione USG kontrolne i jak wszystko będzie w porządku to wychodzę do domu.
Najgorsze jest to, że pytałam go o moje TSH i przyznał szczerze, że nie ma pojęcia co w tej sytuacji zrobić i w jaki sposób podnieść dawkę. Mówił, zeby może spróbować pół tabletki więcej co drugi dzień i skontrolować za jakiś czas. Sama nie wiem co zrobić...
Najlepiej żebyś ustaliła to z jakimś endokrynologiem. Wiadomo jak jesteś w szpitalu to mało możesz, ale może wyślij męża na wizytę z tym Twoim wynikiem żeby się czegoś dowiedział [emoji6]
 
reklama
Tak, mieszkamy w Polsce. Za naukę pisania i czytania po rumuńsku u córki mąż wziął się niedawno dopiero i niestety nie jakoś regularnie póki co. Plan jest żeby jednak trochę ją przycisnąć, ostatnio była u nas rodzina z Rumunii i przywieźli jakieś książki dla dzieci, więc zobaczymy. W każdym razie i tak jesteśmy bardzo zadowoleni, że przynajmniej w mowie posługuje się tym językiem biegle.

@atena100 cieszę się że na wizycie wszystko ok!

@urszulab rozumiem, że najadlaś się strachu, rozumiem, że fizjoterapeuta dobry, ale mimo wszystko po pierwsze to nie lekarz, a po drugie jeśli miał ostatnio podobną sytuację w domu, to mimo wszystko może działać pod wpływem emocji, choćby był nie wiadomo jakim specjalistą. Do lekarza koniecznie idź w każdym razie. Mam nadzieję, że to fałszywy alarm i dużo spokoju życzę.
Super, dajesz mi nadzieje :) marzy mi sie, zeby synek mowil biegle po polsku. Na razie ma niecale trzy lata, wiec trudno ocenic jak mu idzie nauka.
Dziewczyny tak z innej beczki, to wlasnie skonczylam ogladac serial Male wielkie klamstewka .Polknelam 2 sezony w tydzien. Jakby ktoras z Was bedacych na l4 szukala czegos do obejrzenia to bardzo polecam. Swietna rola Meryl Streep w drugim sezonie!
Da sie obejrzec z mezem czy to typowo babski serial?
Dziewczyny nie daje sobie rady ze swoją dwulatką. Nie wiem czy wszystkie dzieci w tym wieku takie są ale mam wrażenie że moja córka jest najbardziej niegrzecznym dzieckiem jakie widziałam. Płacze dosłownie o wszystko, wyjście z nią w miejsce publiczne graniczy się z cudem. Dziś poszłam do koleżanki na kawę gdzie też jest dwujka dzieci i wytrzymałam tylko 15 minut tak moje dziecko się darło np o to że ktoś do niej podszedł. Nie wiem czy udać się z nią do psychologa żeby mi ktoś od siebie doradził jak z nią postępować czy to po prostu taki wiek
Brzmi jak normalne zachowania u dwuletniego dziecka :) moj ma prawie 3 i jeszcze nie do konca mu przeszlo. Moze kiedys z tego wyrosnie. Powodzenia!
 
to ja troche z innej beczki, moj kocur co mam go od 8 lat (przywloklam go ze schroniska), od zawsze uwielbia lzec mi na kolanach, w tamtej ciazy tez lezal ale do pewnego momentu, potem unikal nie tylko kolan ale i mnie, tylko miauczal o jedzenie i dawal znac ze zyje, teraz znowu lezy mi a jest tak delikatny ze tylko lezy i mruczy, pazurki pochowal, normalnie to mnie ugniata az do krwi :), to bedzie chyba najlepszy barometr ciazy :-D:-D:-D:-D
 
to ja troche z innej beczki, moj kocur co mam go od 8 lat (przywloklam go ze schroniska), od zawsze uwielbia lzec mi na kolanach, w tamtej ciazy tez lezal ale do pewnego momentu, potem unikal nie tylko kolan ale i mnie, tylko miauczal o jedzenie i dawal znac ze zyje, teraz znowu lezy mi a jest tak delikatny ze tylko lezy i mruczy, pazurki pochowal, normalnie to mnie ugniata az do krwi :), to bedzie chyba najlepszy barometr ciazy :-D:-D:-D:-D
Ale słodko [emoji7][emoji7][emoji7] kochany kiciuś [emoji3590] zwierzęta to są niesamowite!
Mój pies był taki kochany jak wróciłam z mojej felernej pierwszej wizyty i byłam totalnie rozbita i mega głodna. Generalnie ona jest taka, że domaga się jedzenia o swoich godzinach i przypomina jak się o niej zapomni. Więc pierwsze co po powrocie do domu muszę ją nakarmić. A wtedy dała mi się najeść, potem przyszła do mnie i się przytuliła i nawet nie domagała się swojego obiadu. Dopiero później mi się przypomniało, że nie dostała jeść [emoji6] to też było mega słodkie, że ważniejsze było dla niej być ze mną, a nie szczekać w kuchni o jedzenie [emoji3059]
 
@atena100, a Ty dalej nie powiedziałaś mężowi, czy coś mi umknęło?
A ja dziś mam problem z przyjaciółka. Za każdym razem jak poruszam temat ciąży, to ona go ucina. Wiec jej dziś powiedziałam, ze mnie to boli. To ona, ze to takie jeszcze kruche i ją to tez stresuje i inne takie rzeczy. Człowiek by jednak liczył na poklepanie po plecach i powiedzenie: wszystko jest ok, a nie kolejne schizowanie o kruchości maleńkiego życia. Sorry, musiałam to gdzieś wylać.
 
@atena100, a Ty dalej nie powiedziałaś mężowi, czy coś mi umknęło?
A ja dziś mam problem z przyjaciółka. Za każdym razem jak poruszam temat ciąży, to ona go ucina. Wiec jej dziś powiedziałam, ze mnie to boli. To ona, ze to takie jeszcze kruche i ją to tez stresuje i inne takie rzeczy. Człowiek by jednak liczył na poklepanie po plecach i powiedzenie: wszystko jest ok, a nie kolejne schizowanie o kruchości maleńkiego życia. Sorry, musiałam to gdzieś wylać.
Ja jak powiedziałam przyjaciółce to była w szoku ale pogratulowala i zapytała czy długo się staraliśmy;)
 
reklama
Może ciąża młodsza? Jeśli owulacja była później to różnica może być nawet 2 tygodni i wtedy w 5 tygodniu brak zarodka to jeszcze nic niepokojącego. Co lekarz powiedział?

Za tydzień ponowne usg. Najgorsze, że nic tam nie ma tylko jakaś kreska ktora na zarodka nie wygląda.
 
Do góry