reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Fajne zycie, ja bym sie z toba zamienila :) maz niestety jest domatorem i najlepiej czuje sie u siebie w domu.


Mieszkacie w Polsce? Uczyliscie corke czytac i pisac po rumunsku?
Tak, mieszkamy w Polsce. Za naukę pisania i czytania po rumuńsku u córki mąż wziął się niedawno dopiero i niestety nie jakoś regularnie póki co. Plan jest żeby jednak trochę ją przycisnąć, ostatnio była u nas rodzina z Rumunii i przywieźli jakieś książki dla dzieci, więc zobaczymy. W każdym razie i tak jesteśmy bardzo zadowoleni, że przynajmniej w mowie posługuje się tym językiem biegle.

@atena100 cieszę się że na wizycie wszystko ok!

@urszulab rozumiem, że najadlaś się strachu, rozumiem, że fizjoterapeuta dobry, ale mimo wszystko po pierwsze to nie lekarz, a po drugie jeśli miał ostatnio podobną sytuację w domu, to mimo wszystko może działać pod wpływem emocji, choćby był nie wiadomo jakim specjalistą. Do lekarza koniecznie idź w każdym razie. Mam nadzieję, że to fałszywy alarm i dużo spokoju życzę.
 
reklama
Dziewczyny tak z innej beczki, to wlasnie skonczylam ogladac serial Male wielkie klamstewka .Polknelam 2 sezony w tydzien. Jakby ktoras z Was bedacych na l4 szukala czegos do obejrzenia to bardzo polecam. Swietna rola Meryl Streep w drugim sezonie!
 
Dziewczyny tak z innej beczki, to wlasnie skonczylam ogladac serial Male wielkie klamstewka .Polknelam 2 sezony w tydzien. Jakby ktoras z Was bedacych na l4 szukala czegos do obejrzenia to bardzo polecam. Swietna rola Meryl Streep w drugim sezonie!
Uwielbiam ten serial! W te wakacje mialam okazje byc wlasnie w Monterey :-) zatrzymalam sie na 1 sezonie wiec dzieki za przypomnienie, musze koniecznie zabrac sie za 2 :-)
 
Uwielbiam ten serial! W te wakacje mialam okazje byc wlasnie w Monterey :-) zatrzymalam sie na 1 sezonie wiec dzieki za przypomnienie, musze koniecznie zabrac sie za 2 :-)

Koniecznie zobacz! 2 sezon jest swietny! Wszystkie aktorki zagraly bardzo dobrze, ale Meryl pozamiatala.
Zazdroszcze Ci pobytu w Monterey.Jak wrazenia? W ogole marzy mi sie zwiedzanie Kaliforni. Na poczatku lipca lecialam do Stanow i mialam miec 30h godzin przesiadki w SF, wiec chociaz troszke bym zobaczyla, ale lot byl opozniony 6 godzin i wrzucili mnie na standby I polecialam bezposrednim lotem do Waszyngtonu, wiec nici z zobaczenia chociaz kawalka Kalifornii.
Marzy mi sie takie miejsce do mieszkania jak Monterey!
 
Chciałam na drutach, ale szydełko jest chyba mniej skomplikowane [emoji16]
Na ten filmik się zapatrzyłam [emoji16]
Jak jesteś początkująca to radzilabym grubszą wloczke. Szybciej będzie szło, będziesz widziała efekty i się nie zniechecisz.

Na kocyk dla dziecka polecam wloczke dolphin baby, jest taka misiów i milutka.
 
reklama
Jak jesteś początkująca to radzilabym grubszą wloczke. Szybciej będzie szło, będziesz widziała efekty i się nie zniechecisz.

Na kocyk dla dziecka polecam wloczke dolphin baby, jest taka misiów i milutka.
Ooo dzięki za podpowiedź [emoji4] całe szczęście nie zdążyłam jeszcze nic zamówić [emoji16]
 
Do góry