reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kwietniowe mamy 2020

Dziewczyny, dopadło mnie zapalenie dziąseł :( Prawdopodobnie od wysokiego progesteronu. Czy znacie jakiś żel na dziąsła albo jakiś inny sposób, żeby to załagodzić. Wypoczywam na działce, a tu takie nieprzyjemne uczucie :(
 
reklama
Na zalando lounge jest dzisiaj moda ciążowa- są śliczne sukienki, więc jak ktoś wie, że będzie miał wesele albo inną imprezę w wysokiej ciąży to pewnie znajdzie coś dla siebie. :)
 
Oj, stawiam u Ciebie na marzec, ale okaże się po prenatalnych. :) Na grupie z pierwszej ciąży też dużo dziewczyn było z terminem na przełom miesięcy i zanim się zaczął docelowy miesiąc to już mieliśmy 16 mam rozpakowanych. :D Ja urodziłam 18-ego i byłam jedną z ostatnich rodzących.
Ja tez pamietam z pierwszego forum, ze wszystkie dziewczyny juz zdazyly urodzic i przejsc na tematy kolek i kupek a ja jeszcze z brzuchem latalam ze 2 tygodnie :) zobaczymy jutro.
Dziewczyny, dopadło mnie zapalenie dziąseł :( Prawdopodobnie od wysokiego progesteronu. Czy znacie jakiś żel na dziąsła albo jakiś inny sposób, żeby to załagodzić. Wypoczywam na działce, a tu takie nieprzyjemne uczucie :(
Nie wiem czy dasz rade sama sobie pomoc. Najlepiej od razu do dentysty periodontologa albo nawet zwyklego, zeby porzadnie zeby wypolerowal. Musisz tez dokladnie myc, mimo ze bedzie bolec przy dziaslach. Co do zelu to nie poradze, ale kiedy mnie kilka lat temu zlapalo zapalenie dziasel to przerzucilam sie na paste parodontax i czuje duza roznice. Powodzenia!
 
reklama
Do góry