reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Chciałam się przywitać w gronie kwietniowek. JESZCZE się załapałam :) termin wg OM to 30kwietnia. Ostatnia @ 26.07. Jestem na samym początku...wizyta u lekarza w najbliższą środę aby się upewnić że wsyzstko jest ok. Mój test z terminu @ w załączniku. Beta z krwi na 3 dni przed @ wynosiła 111. Bardzo się denerwuje i nie wiem jak wytrzymam do środy. Pozdrawiam Was kobitki :)

Witamy serdecznie :), ja mam prawdopodobnie termin na 27 kwietnia. Pocieszę Cię że ja mam wizytę u położnej dopiero 12 września więc nie stresuj się :*
 
reklama
Chciałam się przywitać w gronie kwietniowek. JESZCZE się załapałam :) termin wg OM to 30kwietnia. Ostatnia @ 26.07. Jestem na samym początku...wizyta u lekarza w najbliższą środę aby się upewnić że wsyzstko jest ok. Mój test z terminu @ w załączniku. Beta z krwi na 3 dni przed @ wynosiła 111. Bardzo się denerwuje i nie wiem jak wytrzymam do środy. Pozdrawiam Was kobitki :)
Witamy i życzymy dużo zdrowia :) mi wychodzi termin jakiś tydzień przed Tobą więc zbliżony czas. :)
Został mi jeden test ciążowy, który dzisiaj w południe zrobiłam z ciekawości - kreska testowa wyszła szybciej niż kontrolna , to chyba mogę traktować jako dobry znak [emoji3526] wklejam zdjęcie moich dwóch testów Zobacz załącznik 1014187
No ładne wyniki, gratulacje:)
 
Kto jutro wizytuje? Ja idę na 16,30. To moja pierwsza wizyta na NFZ i lekarz ma raczej słabe opinie, więc nie nastawiam się, że będzie super, chcę tylko potwierdzić ciążę, idealnie jakbym zobaczyła serduszko. :)
 
Ostatnia edycja:
Kto jutro wizytuje? Ja idę na 16,30. To moja pierwsza wizyta na NFZ i lekarz ma raczej słabe opinie, więc nie nastawiam się, że będzie super, chcę tylko potwierdzić ciążę, idealnie jakbym zobaczyła serduszko. :)
Ja pójdę pierwszy raz.
Muszę zobaczyć czy jest pęcherzyk bo zwariuję tym bardziej, że zaczął mnie dziś boleć brzuch.
 
Kto jutro wizytuje? Ja idę na 16,30. To moja pierwsza wizyta na NFZ i lekarz ma raczej słabe opinie, więc nie nastawiam się, że będzie super, chcę tylko potwierdzić ciążę, idealnie jakbym zobaczyła serduszko. :)
Idę w czwartek rano, będzie to u mnie dokładnie 5+4tc, nie wiem czego mogę się po tej wizycie spodziewać...
 
reklama
A udało Ci się gdzieś umówić czy jutro będziesz szukać dopiero?
Zadzwonię do tego, do którego chodziłam wcześniej. To on mnie pokierowal do kliniki. Jutro przyjmuje, więc wyblagam wizytę chociaż na sam koniec. Na czwartek mam wizytę w klinice ale może nie będzie już potrzebna to przełoże. Zobaczę co wyjdzie.
Teraz mam 5+6 To rozumiem, że 6 oznacza 6 dzień tygodnia i jutro będzie jeszcze 5+7? A potem 7 tydzien się zacznie. Zaćmienie mnie dopadło...
Screenshot_20190825-140850_Preglife.jpeg
 
Do góry