reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, a jak u Was z żołądkiem? I nie chodzi mi o nudności czy wymioty, a bardziej o druga stronę :/ bo u mnie wzdęcia, rozwolnienia, gazy smierdziochy, bóle żołądka i nie umiem znaleźć reguły, co mi szkodzi, a co nie. Raz jest ok, a innym razem siedzę ciagle w toalecie :( sorry za takie wynurzenia od tylka strony, ale już zaczynam mieć dość.
Mi ból żołądka utrzymuje się ciągle odkąd ciąża. Ale myślę że to jakby z głodu ten ból, a jeść zbytnio nie mogę....a co do rozwolnienia to i mnie zlapalo dwa dni temu... Ale przeszło.
 
Właściwie z czego wynikają te większe brzuszki? Nie powiem, bo też mam większy niż dotychczas i już w jedne spodnie się nie dopinam, ale czy to faktycznie wynik ciąży? Przecież tam mamy teraz zaledwie kilkumilimetrowe/kilkucenrymetrowe fasolki, więc skąd te brzuszki? :D
Harmony (chyba progesteron) powoduje wzdecia. Można brać espumisan, zamierzam też wypróbować koktajl z kasza jaglana
 
Witajcie [emoji3526]

To mój pierwszy post tutaj na forum. Ostatnią @ miałam 21.07, upragnione 2 kreski zobaczyłam we wtorek wtedy też poleciałam przed pracą na betę - 86.3, dwa dni później 229 [emoji3526] do lekarza idę pod koniec tego tygodnia, mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze, jestem po jednym poronieniu dwa lata temu....
Cześć, ja też miałam ostatnią @ 21.07 :)
Witam w niedzielę [emoji16] ja ze spaniem też masakra, budzę się wcześnie i spać nie mogę [emoji25] za dobrze się czuje i się denerwuje, chyba przez to nie mige spać. Jutro chyba pojdr na betę sprawdzić. Będę spokojniejsza bo do 9 września zwarjuje.
To ja mam na odwrót, przespałem dzisiaj 10h i dalej zmęczona [emoji14]
 
Dziewczyny, a jak u Was z żołądkiem? I nie chodzi mi o nudności czy wymioty, a bardziej o druga stronę :/ bo u mnie wzdęcia, rozwolnienia, gazy smierdziochy, bóle żołądka i nie umiem znaleźć reguły, co mi szkodzi, a co nie. Raz jest ok, a innym razem siedzę ciagle w toalecie :( sorry za takie wynurzenia od tylka strony, ale już zaczynam mieć dość.
Ostatnio w nocy obudziła mnie tak wybuchowa zabawa i w takich ilościach, że aż toaleta musiała wziąć prysznic ;)
 
No ja właśnie nie mam w sumie żadnych objawów. Oprócz tego, że właśnie naszła mnie ochota na pizzę [emoji23]
Ja to cały dzień jak młody Bóg.. Tylko cycki trochę bolą.. A jem wszystko oprócz słodyczy bo jakoś nie ciągnie mnie do nich [emoji4][emoji4][emoji4]byłam zrobic sobie własnie tsh Wit. D3 i żelazo..
 
Tak staram się myśleć. Martwi m nr tylko to klucie od czasu do czasu w szyji, lewej nodze i z rana w barku/obojczyku. Naczytalam się i przeżywam...
Jutro pójdę szybciej do lekarza [emoji26]
Widzę kochana że Ty lubisz czytać o chorobach jak i ja a później zawał na miejscu [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]masakra ja musze wrócić do pracy bo jak urlop mam to wszystkie choroby mam zaraz
 
Tak staram się myśleć. Martwi m nr tylko to klucie od czasu do czasu w szyji, lewej nodze i z rana w barku/obojczyku. Naczytalam się i przeżywam...
Jutro pójdę szybciej do lekarza [emoji26]
Na spokojnie, jeśli masz się zamartwiać to lepiej przyspieszyć wizytę [emoji6] uspokoisz się jak zobaczysz, że u kropka wszystko w porządku [emoji4]
Ja to cały dzień jak młody Bóg.. Tylko cycki trochę bolą.. A jem wszystko oprócz słodyczy bo jakoś nie ciągnie mnie do nich [emoji4][emoji4][emoji4]byłam zrobic sobie własnie tsh Wit. D3 i żelazo..
W niedzielę badania? [emoji16] Też muszę sprawdzić poziom żelaza u siebie [emoji848]
 
reklama
Na spokojnie, jeśli masz się zamartwiać to lepiej przyspieszyć wizytę [emoji6] uspokoisz się jak zobaczysz, że u kropka wszystko w porządku [emoji4]W niedzielę badania? [emoji16] Też muszę sprawdzić poziom żelaza u siebie [emoji848]
Nom w szpitalu [emoji4][emoji4][emoji4] zadzwoniłam do dziewczyn czy mi zrobią i powodzialy że nie ma problemu. Wolę robić w weekendy bo wtedy nie ma ludzi bo w tygodniu siedzieć na glodnego to ciężko [emoji4]pojechałam ze względu na te moje włosy bo mnie przeraża żeby zostać Łysa matka
 
Do góry