reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Swoją droga wyżale się trochę... mam dziś okropny dzień.. czuje się obrzydliwie :/ mam wrazenie ze przytulam już z 20 kg w domu wszyscy chorzy... wiec latam z syropkami... w naciągniętych dresach i męskiej koszulce [emoji31][emoji31][emoji31] mam ochotę wyjechać, odpocząć, ładnie się ubrać, umalować i pięknie wyglądać !
 
Swoją droga wyżale się trochę... mam dziś okropny dzień.. czuje się obrzydliwie :/ mam wrazenie ze przytulam już z 20 kg w domu wszyscy chorzy... wiec latam z syropkami... w naciągniętych dresach i męskiej koszulce [emoji31][emoji31][emoji31] mam ochotę wyjechać, odpocząć, ładnie się ubrać, umalować i pięknie wyglądać !
To jak domownicy wyzdrowieja to wskocz w ładne ciuszki, makijaż na buzię, a najlepiej jakieś domowe spa sobie zafunduj :) mi to zawsze poprawia humor
 
To jak domownicy wyzdrowieja to wskocz w ładne ciuszki, makijaż na buzię, a najlepiej jakieś domowe spa sobie zafunduj :) mi to zawsze poprawia humor

Taki wlanie plan mam już na weekend! Rozmawiałam z mężem i wyjeżdżamy sami a dziś idę na opalanie natryskowe ( będę o 5 kg chudsza) hehe żartuje oczywiście ale szczerze polecam daje to trochę lepsze samopoczucie ;)
 
reklama
Do góry