reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Takie nasze gdybanie. Fakt jest taki że betę masz ładna. Sprawdź przyrost i nie martw się na zapas. Lekarza masz już umówionego?
 
reklama
Staram się nie martwić i czekam cierpliwie na.wtorek. a.lekarz kazał się umowic na 28.08 jeśli nic więcej nie będzie się działo i beta będzie ok.
Czyli na razie powodów do zmartwień brak. Też nie ma co zbyt szybko odwiedzać lekarza i potem się stresować że puste jajo. U Ciebie przy takiej becie ten 28 powinien być idealny by znaleźć malutkie serduszko.
 
reklama
Nie planowana ...wcale :) dlatego tak się denerwuję ale po cichu liczę na to że z Wami tu zostanę;)
Witaj. U mnie też 4 ciąża i nie planowana. Na szczęście mamy czas żeby to sobie wszystko poukładać. Mnie nadal jest ciężko z ta myślą. Na szczęście mąż wspiera jak może.

Karola beta ładna. Trzymam kciuki za dobry przyrost.

Która jutro wizytuje??

U nas byli goście przez dwa dni (przyjaciele z 3 dzieci [emoji3] i moja mama) i robiliśmy imprezę urodzinową najstarszego syna. Bardzo miły czas. Powiedziałam przyjaciolce o ciąży. To pierwsza osoba poza mężem (i Wami [emoji6]) która wie. Wiedziałam że u niej znajdę wsparcie. Pogadaliśmy o różnych obawach, wyplakalam się trochę i jakoś mi lepiej. Chociaż wiem że jeszcze dużo ciężkich chwil przede mną.
 
Do góry