reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Czesc dziewczyny :) jestem nowa chociaż nie ukrywam czytalam forum :p w skrócie u mnie: aktualnie 8tc 5 dni. Serduszko zobaczyłam 6 tc 1 dzień.
Ogólnie wszystko przebiega dobrze, miewalam bóle brzucha jak na okres ale już pojawiają się sporadycznie. Występują czasami skurcze macicy ale lekarz powiedział że to niby normalne.
Nie wiem jak Wy ale ja mam paranoje że coś się stanie, że na następnej wizycie nie będzie serduszka itp.
To moje pierwsze dziecko długo wyczekane. W maju ciąża biochemiczna.
Buziaki
 
reklama
Jestem już po wizycie. Myślałam, że wyjdę szczęśliwsza... Jest zarodek, ale serduszka jeszcze nie ma. Według USG ciąża młodsza o tydzień. Poza tym odkleja mi się kosmowka, czyli mam krwiaka i to dość dużego. Oprocz Luteiny dostałam Duphaston 2x dziennie. Mam się oszczędzać.
No nie powiem, że napelnila mnie ta wizyta optymizmem... Za tydzień kolejna.
Kochana trzymaj się, będzie dobrze, serducho na pewno się pojawi tym bardziej że jest już zarodek! A krawiakiem się nie przejmuj ja na tym etapie miałam większego od pęcherzyka ciążowego i po miesiącu się pięknie wchlonal. W dodatku wcale jakoś specjalnie nie odpoczywalam bo przy moim dwulatku się nie da. Trzymam kciuki!
 
Czesc dziewczyny :) jestem nowa chociaż nie ukrywam czytalam forum :p w skrócie u mnie: aktualnie 8tc 5 dni. Serduszko zobaczyłam 6 tc 1 dzień.
Ogólnie wszystko przebiega dobrze, miewalam bóle brzucha jak na okres ale już pojawiają się sporadycznie. Występują czasami skurcze macicy ale lekarz powiedział że to niby normalne.
Nie wiem jak Wy ale ja mam paranoje że coś się stanie, że na następnej wizycie nie będzie serduszka itp.
To moje pierwsze dziecko długo wyczekane. W maju ciąża biochemiczna.
Buziaki
Witaj, nie jesteś jedyna, każda z nas się czegoś obawia. Ale wspólnie damy radę.
 
Jestem już po wizycie. Myślałam, że wyjdę szczęśliwsza... Jest zarodek, ale serduszka jeszcze nie ma. Według USG ciąża młodsza o tydzień. Poza tym odkleja mi się kosmowka, czyli mam krwiaka i to dość dużego. Oprocz Luteiny dostałam Duphaston 2x dziennie. Mam się oszczędzać.
No nie powiem, że napelnila mnie ta wizyta optymizmem... Za tydzień kolejna.
A ktory masz tydzien ciąży? Ja byłam w piatak i był to 7t1d i byl pecherzyk i cialko zolte. Sądziłam ze wiecej cos zobacze :/
 
Tak, ja miałam zazwyczaj długie i nieregularne cykle.
Czar prysl u mnie. Teraz żałuję, że nie pojechałam wcześniej na wizytę...

Ciesz sie, ze nie poszlas wczesniej. Moze jeszcze nie bylo nawet zarodka i juz bys dostala świra. Dlatego ja czekalam do 8tygodnia zeby miec pewnosci. Tyle, ze ja dokladnie wiedzialam kiedy byla owulacja. W Twoim przypadku za tydzien bedzie serce i zaczniesz martwic sie krwiakiem :/ ale juz Ci mowie, ze sluchalam w szpitalu co o nich mowia, nawet na sali jedna miala i one sie wchlaniaja, tylko trzeba lezec i nic nie robic.
 
Cześć dawno się nie odzywałem ale czytam was na bieżące. Ja dzisiaj mam wizytę o 19 jestem taka ciekawa co tam się dzieje.
Brzuch boli mnie właściwe cały czas od 3 tygodni nadal problemy z załatwianiem.... Zastanawiam się czy to tak bardzo działa na mnie luteina.. Od pobytu w szpitalu nie plamie są lepsze i gorsze dni ale dość często kręci mi się w głowie jestem senna i zmęczona biedny ten mój mąż. :happy2:
 
Czesc dziewczyny :) jestem nowa chociaż nie ukrywam czytalam forum [emoji14] w skrócie u mnie: aktualnie 8tc 5 dni. Serduszko zobaczyłam 6 tc 1 dzień.
Ogólnie wszystko przebiega dobrze, miewalam bóle brzucha jak na okres ale już pojawiają się sporadycznie. Występują czasami skurcze macicy ale lekarz powiedział że to niby normalne.
Nie wiem jak Wy ale ja mam paranoje że coś się stanie, że na następnej wizycie nie będzie serduszka itp.
To moje pierwsze dziecko długo wyczekane. W maju ciąża biochemiczna.
Buziaki
Cześć, zdaje sie ze mam dokladnie ten sam dzien ciazy
Cześć dawno się nie odzywałem ale czytam was na bieżące. Ja dzisiaj mam wizytę o 19 jestem taka ciekawa co tam się dzieje.
Brzuch boli mnie właściwe cały czas od 3 tygodni nadal problemy z załatwianiem.... Zastanawiam się czy to tak bardzo działa na mnie luteina.. Od pobytu w szpitalu nie plamie są lepsze i gorsze dni ale dość często kręci mi się w głowie jestem senna i zmęczona biedny ten mój mąż. :happy2:
A bierzesz jakis zestaw witamin z zelazem? To zelazo moze tak dzialac tez
 
reklama
Cześć dawno się nie odzywałem ale czytam was na bieżące. Ja dzisiaj mam wizytę o 19 jestem taka ciekawa co tam się dzieje.
Brzuch boli mnie właściwe cały czas od 3 tygodni nadal problemy z załatwianiem.... Zastanawiam się czy to tak bardzo działa na mnie luteina.. Od pobytu w szpitalu nie plamie są lepsze i gorsze dni ale dość często kręci mi się w głowie jestem senna i zmęczona biedny ten mój mąż. :happy2:
To widzę, że mamy podobnie. Mnie też brzuch boli cały czas. Czuję się dużo gorzej niż w ciąży z synkiem. Teraz wciąż mdli i wiecznie głodna chodzę. U mnie pewnie wszystko potęguje ten duphaston, no ale trzeba brać to trzeba i tyle..

Ja się staram właśnie odstawić synka... Dzisiaj sukces bo ostatni raz pił o 5 rano [emoji23].

Dziewczyny jest tu jakaś mama po cc? Zastanawiam się czy to normalne, że mnie teraz tak blizna ciągnie. Pewnie panikuje, jak zwykle.

Ja musze tego mojego ginekologa zapytać jak mam w końcu liczyć te dni. [emoji23]Niby w kartę ciąży wpisał 18 kwietnia a maleństwo młodsze na usg o 4 dni i wychodzi 22.

Życzę udanych wizyt wszystkim wizytującym [emoji16]
Ja mam kolejną dopiero 19 kwietnia.
Jutro idę zrobić badania krwi. Biorę też młodego, już słyszę ten krzyk [emoji33].
 
Do góry