reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Nic nie wyszlo z moczu i posiewu wiec stan zapalny wynika z czegos innego. Ampicyline biore, zobaczymy. Te badania zleca mi lekarze tylko Ci ktorzy przyjmuja w szpitalu juz dzwonilam po innych przychodniach. Tutaj terminów brak. Wypis nic nie pomoze
No to kiepsko...
Bo za komplet badań ponad 300 wyjedzie. Niektóre laboratoria mają jakieś pakiety promocyjne dla ciężarnych może tak się uda coś taniej
 
reklama
Toksoplazmozy, różyczki i oznaczanie krwi jest drogie.
Różyczki chyba narazie nie mam zleconej, a także to chyba coś 29x2 . No i nie oznaczam już grupy krwi mam papierek z poprzedniej. A za takie Full badania co część nie była potrzebna, w poprzedniej ciąży płaciła 360 .
 
Dlaczego nie zapisalyscie sie na nfz ? Przeciez zawsze mozna chodzic sobie rowniez prywatnie, ale wszystkie badania sa za darmo. Np u mnie zastrzyk przy konflikcie serologicznym ponad 400zl by kosztowal. Bezsens im placic, jesli i tak co miesiac sie na to z ubezpieczenia potraca. Lekarze sa zadowoleni, ze teraz wizyty prywatne sa takie na topie i nauczyli sie tylko te swoje pacjentki jakos traktowac.
 
Witam! :)
Nie przeczytałam wszystkiego. Widziałam nowe koleżanki, fajnie że jesteście!
Wrzesień się zaczął i ciąża zeszła na dalszy plan, nawet zapominam, że w niej jestem co mnie cieszy, bo szybciej czas płynie. Wstaję wcześnie, więc wieczorami kiedy mogłabym poczytać forum padam zmęczona. Nie mam siły ani na film, ani na książkę. Myślę, że niedługo wpadnę w rytm i będzie mi łatwiej. Ogólnie jestem zmęczona, a jednocześnie zadowolona, że wszystko się już nie kręci wokół ciąży tylko mam lepsze rzeczy do roboty :laugh2:. Nawet nie wiem który tydzień i dzień ciąży u mnie.
Czytałam o waszych wizytach i serduszkach - gratuluję!
 
Dlaczego nie zapisalyscie sie na nfz ? Przeciez zawsze mozna chodzic sobie rowniez prywatnie, ale wszystkie badania sa za darmo. Np u mnie zastrzyk przy konflikcie serologicznym ponad 400zl by kosztowal. Bezsens im placic, jesli i tak co miesiac sie na to z ubezpieczenia potraca. Lekarze sa zadowoleni, ze teraz wizyty prywatne sa takie na topie i nauczyli sie tylko te swoje pacjentki jakos traktowac.
Ja się nie łapie na NFZ. Wszystko prywatnie muszę robić.
Ale większość tych drogich badań mam z poprzedniej ciąży i nie zamierzam powtarzać.
 
Ja jeszcze więcej. Na same leki i zastrzyki poszło ponad 300 plus 3 wizyty i jeszcze te badania :). Ciaza to droga przyjemność :-D
Mnie poprzednią ciąża dużo kosztowała bo każde USG od 250 do 450zl a wizyty co 2 tygodnie. Częściowo na szczęście miałam robione USG w norewegi bo by szło zbankrutować.
 
reklama
Do góry