reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Nie macie adaptacji? U nas te pierwsze dni to takie adaptacyjne, dzieci są z rodzicami ile chcą.
Nie mamy, bo później są problemy z rozstaniami, tak było jak moja starsza poszła. Na szczęście nie w ich grupie tylko w równoległej. Większość dzieci wpadło w głęboką rozpacz, no bo jak to? Mama wczoraj mogła być w sali, a dzisiaj już nie może?
 
reklama
@marcia331 cholernie mi przykro :( :( :(

E tam tutaj. W Polsce pierwsze usg jest w 12tc. Nie wiem jak ja w poprzednich ciążach bez problemu wytrzymałam i miałam tylko 3 usg.
No niby tak. W Polsce jest jednak łatwiej o dostep do gina, wszedzie labolatoria gdzie oddasz krew, wyniki w ten sam dzien . Tutaj nie przepisuja duphostanu, nie robia zadnych badan, naturalna selekcja....o zgrozo. Duphaston mama wysyla mi paczką od mojego gina w Polsce. Jakos tak u nas w Polsce jest dużo prywatnych lekarzy, wizyty sa drogie, ale tutaj to koszmar. Jeszcze w dodatku jest dosłownie kilka klinik, wszedzie przynajmmiej 2 godz autem, ja z chorobą lokomocyjną hahahaha maras. Narazie jedyny dowód na to ze jestem w ciąży to test. Nawet krwi nie moge iść zrobić, chociaz jak czytam jak dziewczyny robia te bety itd i sie stresuja to juz sama nie wiem co lepsze. No cóż wybrałam życie na emigracji to teraz mam hahaha
 
Ja jem chleb wasa z pomidorem, zielony ogorek, serek wiejski. Mimo mdłości to mi podchodzi. Platki kukurydziane z mlekiem. To sa moje bezpieczne produkty :) Narazie mi to nie przeszkadza, zobaczymy jak na dłuższą mete. U mnie mdłości w kratke, wiec nie narzekam. Powodzenia
Ja nie miałam żadnych mdłości do niedzieli. Ale jak przyszły, to są na prawdę mocne. Teraz jem te chlebki żytnie(sucharki), ale robię sobie coś w stylu hamburgera. Mam mega apetyt na to, ale zobaczymy, czy ochota zaraz mi nie przejdzie.
 
Ja jem chleb wasa z pomidorem, zielony ogorek, serek wiejski. Mimo mdłości to mi podchodzi. Platki kukurydziane z mlekiem. To sa moje bezpieczne produkty :) Narazie mi to nie przeszkadza, zobaczymy jak na dłuższą mete. U mnie mdłości w kratke, wiec nie narzekam. Powodzenia
Ja nie miałam żadnych mdłości do niedzieli. Ale jak przyszły, to są na prawdę mocne. Teraz jem te chlebki żytnie(sucharki), ale robię sobie coś w stylu hamburgera. Mam mega apetyt na to, ale zobaczymy, czy ochota zaraz mi nie przejdzie.
 
@justixx gratuluje bijacego serduszka. Niecały tydzień różnicy to jeszcze nie dużo. Widocznie ciąża jest młodsza. Skoro w 6 tygodniu według usg jest serduszko to powinno być ok. Ciesz się i czekaj spokojnie do wizyty u swojego gina. Bo masz za tydzień tak??
 
Myslisz
@justixx gratuluje bijacego serduszka. Niecały tydzień różnicy to jeszcze nie dużo. Widocznie ciąża jest młodsza. Skoro w 6 tygodniu według usg jest serduszko to powinno być ok. Ciesz się i czekaj spokojnie do wizyty u swojego gina. Bo masz za tydzień tak??

Myslisz ze jest ok ? bylam u swojej gin. za tydzien mi kazala przyjsc na ta wlasciwa wizyte.. ale wkurzyla mnie. opieprzyla mnie ze wogole robilam bete. No chore.
 
No i niestety żegnamy się [emoji17][emoji17] wynik z wtorku 5048 a dzisiaj 4633 [emoji17][emoji17] czyli teraz tylko czekać [emoji17][emoji17][emoji17] spokojnych ciąż dla wszystkich
Tak bardzo mi przykro. Przechodziłam przez to w maju. Może to źle zabrzmi, ale to się niestety zdarza. I to częściej niż nam się wydaje. Pamiętaj tylko, że to absolutnie nie jest Twoja wina. Na nic nie miałas wplywu. Na tym etapie ciąży jest albo wszystko, albo nic.
 
reklama
Do góry