reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Hej kobitki. Ja chyba na kilka dni znikam z forum. Po wczorajszej wizycie zlapalam doła. Jestem w takim zawieszeniu i czuje się jakby to wszystko działo się poza mną. Nawet nie mam siły o tym myśleć i zastanawiać się co będzie. Jak się trochę ogarnę to do was wrócę...
 
reklama
Pisalam wczoraj, walczylam z polozna. ;) powiedziala, ze to nie jest obowiazkowe, bo jestem przed 35 r.z. I w poprzedbiej ciazy wszystko bylo ok.
Powiem Ci tak, jeśli nie masz ochoty sie przegadywac z nimi i Cie stać to idź prywatnie ale jeśli masz siłę to wróć tam i wywalczył sobie to co Ci sie należy. Nie ma czegoś takiego jak wiek czy inne zalecenia jeśli chodzi o USG (obowiązkowe) w 12 tygodniu ciąży
'Standard opieki okołoporodowej przewiduje trzy refundowane przez NFZ obowiązkowe badania USG w ciąży fizjologicznej. Te badania powinny się odbyć kolejno: w 11.–14. tygodniu ciąży, między 18. a 22. tygodniem i między 28. a 32. tygodniem ciąży. '
 
Hej kobitki. Ja chyba na kilka dni znikam z forum. Po wczorajszej wizycie zlapalam doła. Jestem w takim zawieszeniu i czuje się jakby to wszystko działo się poza mną. Nawet nie mam siły o tym myśleć i zastanawiać się co będzie. Jak się trochę ogarnę to do was wrócę...
Przykro mi ze musisz przez to przechodzić, pamiętaj ze tu możesz zawsze sie wyzalic, porozmawiać i na pewno otrzymasz dużo ciepła i zrozumienia. Trzymam kciuki żeby wszystko sie ułozyło :*
 
Ja nie lubie zmieniać lekarzy, wiec wszystko będe robić prywatnie. Trudno...już oszczędzam, żeby mieć na to :D
Pewnie, jeśli można sobie na to pozwolić to czemu by nie, na pewno jest sie traktowanym bardziej indywidualnie. Ja gdybym miała ok 2 tys. euro na zbyciu to tez bym prowadziła ciążę prywatnie łącznie z badaniami i porodem w klinice ale niestety nie stać mnie na to wiec jedynie mogę sobie pozwolić na jakieś dodatkowe USG w razie potrzeby ale nie ma najgorzej, przynajmniej w pierwszej ciąży nie było, teraz sie okaże na kogo jeszcze trafie oprócz narcyza położnego
 
reklama
To z tego co doczytałam to jest nas całkiem sporo z wizytami na 03.09 a o której macie? Ja o 15.40 [emoji54]
Ja mam o 19.30. Chyba że gin zadzwoni że wcześniej bo miał przekładać pacjentki. Nie wiem czy wytrzymam do tego czasu. Myślę czy lepiej iść na tą bęte czy do kogoś innego na usg wcześniej... objawów ciazowych nie odczuwam. Brzuch delikatnie pobolewa ale to może ze stresu. Niestety mam złe przeczucia.... [emoji17] jutro idę na spotkanie z ludzmi z pracy w tym z szefową i zupełnie nie mam na nie ochoty przez to wszystko
 
Do góry