reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Sorry, że tak zaspamowałam tymi zdjęciami, ale niechcący dodałam kilka razy jedną wiadomość i teraz nie wiem jak to skasować.
 
reklama
Delicious- posłuchałam się Ciebie, zrobiłam test przed chwilą.

Kreska się nie pojawiała, ale minęła chwila i jest!!!!!! Cień cienia, ale jest!!! Mam tez drugi to jutro z porannego moczu zrobię drugi!!!!!! Ale się cieszę !!!!!

Oo superancko , położyłam się na trochę a tu takie cudowne wiadomości :D
No wspaniale kochana, w końcu musiało się coś pokazać po tych Twoich objawach ;*
 
Jeszcze co do suplementów, to polecam stosować te jednoskładnikowe, bo wieloskładnikowe się bardzo źle przyswajają. Ze szczepieniami też uważam, że szczepienie dzieci w 1 dobie życia, nie wiedząc czy ich układ immunologiczny jest sprawny to masakra. A jeszcze większa szczepić się w ciąży, co sporo lekarzy poleca ;/ Ale wiadomo szczepić na niektóre choroby trzeba, tylko z głową :)
 
Jeszcze co do suplementów, to polecam stosować te jednoskładnikowe, bo wieloskładnikowe się bardzo źle przyswajają. Ze szczepieniami też uważam, że szczepienie dzieci w 1 dobie życia, nie wiedząc czy ich układ immunologiczny jest sprawny to masakra. A jeszcze większa szczepić się w ciąży, co sporo lekarzy poleca ;/ Ale wiadomo szczepić na niektóre choroby trzeba, tylko z głową :)

A jak to jest z tym szczepieniem w 1 dobie ? ma się na to jakiś wpływ ? można powiedzieć że nie chce się swojego dziecka zaszczepić ? i co się dzieje jeśli się nie zaszczepi ?
 
Kurcze tak mnie dziś prawa skroń boli i prawa gałka oczna i nie wiem o co chodzi, położyłam się na trochę i dalej boli - to na pewno nie objaw ciążowy , więc zaczęłam się martwić :/
 
U mnie migrena full wypas. Głowa mi pęknie chyba, leżę z mokrą szmatką. Jadę w piątek na betę chyba. Kupiłam dwa opakowania bobo testu, tego o czułości 10. W dniu miesiączki wyszła blada kreska, w zasadzie cień cienia a dziś stwierdziłam że zrobię ten drugi. I nie wyszło totalnie nic. Zaznaczam że okresu brak, trzy dni po terminie cycki bolą i sikam jak najęta.
 
A jak to jest z tym szczepieniem w 1 dobie ? ma się na to jakiś wpływ ? można powiedzieć że nie chce się swojego dziecka zaszczepić ? i co się dzieje jeśli się nie zaszczepi ?
Można nie wyrazić zgody i wtedy nie zaszczepią, powinno się wtedy na własną rękę zaczepić za jakiś czas.
 
reklama
Kurcze, ale ciężko Was teraz nadrobić! A trochę mnie tu nie było...

Przede wszystkim gratuluję wszystkim nowym mamom i witam je serdecznie!

No i mam nowinę. Umówiłam się na pierwszą wizytę, ale dopiero 20 sierpnia. Wcześniej się podobno nie dało... A to już będzie u mnie 9 tydzień i nie wiem czy nie powinnam wcześniej iść...
 
Do góry