reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Czesc, tez jestem kwietniowa ale nie było kiedy wczesniej wejsc :) mam pytanie odnosnie tsh i ft4. Martwię sie, ze pomimo brania letroxu nadal ft4 mam poniżej normy. Ma któraś podobny problem. Martwię sie o dzidziusia

Cześć, ja tez badam tsh i ft4, wyniki mam bliskie dolnej normy, prawie na granicy a biorę codziennie euthyrox, ostatnio miałam wizytę i endokrynolog mówił ze jest okej i nie zwiększał dawki leku
 
reklama
Raz byłam u endo i dał mi na miesiac letrox, a po miesiącu gin kazał mi kontynuować po pol dawki i wlasnie teraz spadło poniżej minimum. W poniedzialek ide na wizytę.
Tez tak macie? Od półtorej tygodnia bardzo duzo pije, a sikam kropelkę. Czuje jak juz puchne. Bo ogolnie od początku tylko 2,5kg przytyłam. A widze, ze od tej wody zrobie sie jak bańka. I od miesiąca codziennie mam upławy. Tez nie wiem czy to normalne. Mozna cos pic moczopędnego np pokrzywe? Tez wam sie coraz częściej brzuch napina?
To moja druga ciaza ( poprzednia bliźniacza ) 7 lat temu. Ale kompletnie nic nie pamietam.
Coraz bliżej terminu i coraz wiekszy stres
 
Ja tam nie mam problemu z tsh. Ale chyba najważniejsze by tsh było w normie a nie ft3 czy ft4 bo masz po To tabletki w zastępstwie tych hormonów. Mi.brzuch się napina od 20tc a teraz to już skurcze się pojawiają. Mniej lub bardziej bolesne... Ja to bym już chętnie za tydzień dwa się rozpakowała. Już nie daje rady z tym brzuchem przy moich szogunami. A one jeszcze nie kumate i ciężko im wytłumaczyć że mama na ręce nie weźmie, czy że nie wolno wspinać się na brzuch. I zaraz mamy histerię...
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny ja byłam na forum grudniowym i jestem już od dwóch miesięcy szczęśliwą mamusią. Piszę do Was bo zostało mi 15 zastrzyków Neoparinu. Jak któraś z Was stosuje to chętnie oddam. Jestem z Krakowa. Jak ktoś będzie zainteresowany to proszę o prywatną wiadomość :) Życzę powodzenia :)
 
ja dopiero pierwsze, ale chcemy mieć drugie"od razu", jaką macie różnicę wieku?
I mnie między 1 a dziewczynkami 16lat... A teraz będzie prawie równo 2lata. Ciężko teraz być w ciąży i ogarniać 2 maluchy... jakbym wiedziała co mnie czeka to bym się jeszcze z pół roku wstrzymała. Poczekala aż maluchy będą w przedszkolu
 
reklama
Do góry