reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja na razie 24tc wiec się troszkę wstrzymuje. Dziś zrobiłam pierwsze zakupy, trochę ubranek na wyprzedaży w smyku, myśle ze tak za miesiąc zacznę już coś więcej kupować
 
reklama
Ja już ubranka mam, zakupy w Gemini zrobione (podkłady, kosmetyki itd.), zostały mi do kupienite większe rzeczy typu łóżeczko i wózek ale na szczęście już wybrałam i teraz tylko kwestia zamówienia :) wózek pewnie pod koniec lutego/marzec by gwarancja się zaczęła liczyć jak najpóźniej Jedynie nie podjęłam decyzji jaki fotelik samochodowy.
 
witam się i ja, termin na 28 kwietnia, właśnie przeszłam na l4 i wreszcie mam czas, na siebie, wyprawkę, pokoik i szkołę rodzenia. U nas będzie dziewczynka.
Witamy i gratuluję :) to w koncu mozesz odpoczac, cieszyć sie ciaza po calosci :) to Twoja pierwsza ciaza? Ile masz lat? Z jakiego regionu Polski jestes? :)
 
Mamy na forum pare dziewczyn z W-wy ;) pierworodek tez nam nie brakuje, a forum wspieraja tez doswiadczone mamy, takze rozgosc się, pytaj w razie jakis watpliwosci, śmiało marudź i narzekaj na codzienne problemy :D
 
reklama
Do góry