reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja pakuje sie w jedna torbe o ile sie zmiescimy. W sumie duzo rzeczy pakuje, podklady bella, wkladki bodajze babyono, pranie robie wlasnie w mleczku lovella, dam znac jaki rezultat chociaz przy nowych rzeczach nie ma jeszcze plam :) nie wykluczam potem ze zmienie plyn, podobno dobry jest jelp.
Pieluszki pampersy newborn biore mala paczke, jezeli cos nie będzie pasowało to kupimy inne. Kupilam 10 pieluch tetrowych i 2 bambusowe. Kazdy szpital ma wlasne wymogi co do tego co trzeba wziac. Jeszcze zabieram majtki poporodowe,biustonosz do karmienia, laktator moze sie przydac. Poza tym w sumie z milion innych rzeczy:p np recznik dla dziecka, dla mnie, koszule,klapki, ubranka dla dziecka (body,polspiochy i pajace,czapki i niedrapki). Dobrze ze juz sie zaczelam pakowac,bo na ostatnia chwile o polowie rzeczy bym nie pomyslala.
 
reklama
Jeszcze slyszalam ze poleca sie brac kubeczki dla noworodków,dzieki czemu gdyby nie wychodzilo mi początkowo karmienie mozna dziecko nakarmic bez butelki
 
Zdecydowanie spakuję dwie torby. Wygodniej. Tak się tylko wydaje, że wszystko do jednej wejdzie. A rzeczy do zabrania jest mnóstwo, bo mało który szpital cokolwiek da za darmo.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ją mam 18 spotkanie organizacyjne rodziców planujących poród w szpitalu. Mówią co zabrać i pokazują cały oddział porodowej itd. A w SOB mam już spotkanie z położna bo tu przychodzi już przed porodem. No i w końcu zakupki można szaleć choć już chyba dużo mi nie trzeba haha do finishu
 
Ja jak rodzilam syna to mialam zabrac tylko rzeczy dla siebie, pampersy i chusteczki dla syna a ubrania na wyjscie dla dziecka maz przywiozl.

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
Co szpital to inna historia. Powinien być standard, wszędzie to samo powinni gwarantować dla maluszków. W moim szpitalu nic nie dawali, no może poza mm , którym moje dziecko dokarmiali na noc.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny,ja zamierzam spakować się w jedna torbe,chociaz mój lekarz poinformowal mie,ze przed porodem chciałby mnie polozyc do szpitala na 5 dni,wiec nie wiem czy zmieszczę sie w jedna.Dowiedzialam się,ze każdy szpital ma swoja liste,co trzeba do porodu,wiec musze to sprawdzić.Tez chce kupic komode ,czekam z tym na meza,bo już mi ciężko jezdzic autem po tym zakorkowanym miescie,a sklepy sa porozrzucane po całym Krakowie.Jezeli chodzi o lekarza to mam strasznego zgreda,ale jest dobrym specjalista,wiec mimo,ze mnie często irytuje nic nie mowie,bo po moich przejściach nie zależy mi na niczym innym tylko,zeby pomogl temu dziecku przyjść na swiat.W Norewgii zawsze wszystko było super ,tylko nagle dochodzilo do tragedii..Aha jedynie czego szukam to pieluch innych niż pampersy,bo dla mnie były porazka.Nie wiemczy kojarzycie Libero,zadnych przemoczen ubranek i bardzo delikatne dla skory,ale z tego co widze to nie znajde ich w Polsce.W sobote 29 na start:)powoli ,ale idzie do przodu..
A nie ma libero w auchanie?? Wydawalo mi sie ze byly. Ja chyba mam paczke w domu nawet

 
reklama
Do góry