reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
ok, dziękuje

Brazowooka - A jakieś konkretnej firmy kupowałaś, pamiętasz może ?

Znalazłam np taką :

D-vitum, witamina D dla niemowląt 400j.m kapsułki twist-off

Widziałam też że są witaminy D i witaminy D3
 
ok super :) bo właśnie mam zamiar zamawiać rzeczy do wyprawki:)

Chyba zdecyduje się zamówić z apteki Gemini, są tam naprawdę dobre ceny:)

Brazowooka - ile ma Twoja pociecha? :)

Ostatnio słyszałam, że jak kobieta ma CC to powinna potem podawać dziecku jakieś probiotyki ?

Też się z tym spotkałyście ?
 
Dużo dziewczyn zamawia właśnie z Gemini.
@aniolek678 mam dwie córeczki Gabrysie w sierpniu 7lat i Wiktorie w sierpniu 5lat. Teraz czekamy na Maksymiliana [emoji4] co do tych probiotyków po cc coś mi się obiło o uszy ale nie pamiętam która z dziewczyn o tym pisała, @Verq może Ty coś wiesz na ten temat?

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mialam CC i nic mi nikt o tym nie mówił. Pierwsze slysze moze cos sie zmienilo

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
@k.d.30 @Verq pisała o probiotykach ostatnio na wyprawkowym. Nie będę tu przytaczac bo nie zglebialam tematu więc nie chce wprowadzać w błąd, więc @aniolek678 poczekaj aż koleżanka może sama się wypowie na ten temat [emoji4]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Probiotyki warto podawać niezależnie od sposobu porodu, ale szczególnie po cc z tego względu, że jelita dziecka przechodząc przez kanał rodny matki kolonizują się, a przewód pokarmowy zasiedlają bakterie. Po cc niestety dziecko dostaje więcej tych bakterii szpitalnych niż tych, które powinno od matki. Warto żeby kobieta brała probiotyki w trakcie ciąży, żeby przekazać dziecku co najlepsze w czasie porodu sn. To tak w dużym skrócie.
 
reklama
Brazowooka - o fajnie! to pewnie masz wesoło w domu :)

Zostaniesz po raz 3 mamą dalej ten sam stres jak przy pierwszym czy już z górki ?:)

Ja będę miała również chłopczyka, ostatnio kogo nie pytam to mówi że będzie miał chłopca hehe
 
Do góry