reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

@Adas1304 Niech mnie @Verq poprawi jeśli się mylę ale wydaje mi się ze możesz z owoców jeść np maliny, jeżyny, jagody- wiadomo świeżych teraz nie uświadczysz ale możesz zrobić sobie jakiś deser z mrożonych
 
reklama
Co do diety ,bez słodyczy uda mi się jakoś przezyc ,chociaż ida Swieta i te pyszne ciasta zrobione przez mame ,to była jedyna okazja kiedy sobie pozwalałam na więcej.
Najtrudniej jednak będzie zrezygnować z owocow ,jestem uzalezniona od codziennego spozywania dużej ilości.Bedzie ciężko..

Gina86 jak Twoja wizyta po polowkowym?
Ja mimo cc jem kiligramami owoce - głównie cytrusy

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Hej dziewczyny...no niełatwo będzie z tymi ograniczeniami akurat przed świętami no ale trzeba...ja jeszcze mam 2 tyg do tego badania...ale od początku jem tonę owoców dziennie, szczególnie pomarańcze, mandarynki ( im kwasniejsze tym lepsze) mogę zjeść każda ilość....a przed ciążą dzień bez słodkiego był dniem straconym

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Nie było mnie chwilę. Wiele spraw do załatwienia. Powtarzałam badania moczu. Jutro mam się pokazać z wynikami u swojego gina na oddziale i powiedział że sprawdzimy szyjkę przy okazji. Trochę się martwię bo moja szyjka ostatnio miała 3.3 cm. Jutro zobaczymy jak to będzie wyglądało. Dzisiaj od rana coś mnie brzuch pobolewa. W poniedziałek mam test obciążenia glukozą. Dodatkowo badania HBS i HCV. U nas dzisiaj 23w4d.
 
reklama
Co do diety ,bez słodyczy uda mi się jakoś przezyc ,chociaż ida Swieta i te pyszne ciasta zrobione przez mame ,to była jedyna okazja kiedy sobie pozwalałam na więcej.
Najtrudniej jednak będzie zrezygnować z owocow ,jestem uzalezniona od codziennego spozywania dużej ilości.Bedzie ciężko..

Gina86 jak Twoja wizyta po polowkowym?
No hej kobietki. Po połówkowym cudnie, bo będzie wymarzona dziewczyneczka[emoji173] 530 g i wszystko si, dobrze się rozwija[emoji4] Bardzo jestem happy. Zaraz jadę do mojej mamy na obiad i tam mam pełno ubranek to sobie poprzebieram już coś.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry