reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Szkoda, że tak mało się ostatnio dzieje na forum. Sama nie wiem czy już wszystkie oprócz mnie są na zamkniętym forum? Co zrobić, żeby się ewentualnie tam znaleźć? czy trzeba pisać wniosek z prośbą... ;) czy to zależy od ilości pisanych postów? (mam pisać o pogodzie, żeby sobie normę wyrobić? :p) Czy mam szukać innego forum... Szkoda by mi było, bo praktycznie 6 miesiąc dobiega końca
 
reklama
Dziewczyny czy twardnieje Wam brzuch? Mi jakiś miesiąc temu zdarzyło się z 5 razy, potem długo długo nic i w tym tygodniu z 3 razy. Po wzięciu nospy przechodzi.

Mi twardnieje od 17 tc. Ale to normalne ze macica ćwiczy i nie powinno się myśle brać nospy. J.A biorę magnez bo się okazało ze mam łożysko przodujące i chce wyciszyć te twardnienia. Ale myśle ze chyba mi lekarka mówiła ze do 10 razy dziennie to normalne.


7u229jcg4s0byzyg.png
 
Dziewczyny czy twardnieje Wam brzuch? Mi jakiś miesiąc temu zdarzyło się z 5 razy, potem długo długo nic i w tym tygodniu z 3 razy. Po wzięciu nospy przechodzi.
Mnie tez twardnieje albo prawie albo czas jest napięty. Biorę coraz więcej magnezu i czekam jaka dawka pomoże. Do tego od kilku dni mam wyciek z sutka!!! Szok! Wujek Google pisze że może się zdarzyć. Bardziej niepokoi mnie ten brzuch, bo też różne rzeczy piszą :( mam nadzieję że to u nas normalne jak pisze koleżanką,że macica ćwiczy;) w czwartek mam wizytę ale nie liczę na jakąś sensowną odpowiedź..jedyne to może uspokoje się jak lekarz sprawdzi szyjke.

A jak Leżysz na boku też tak masz?bo ja głównie jak stoję chodzę i leżę na plecach.

Dziś spróbuje poduszki do spania dla kobiet w ciąży.. mam nadzieję że wygodnie będzie.

Miłego wieczoru!!:)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Mnie tez twardnieje albo prawie albo czas jest napięty. Biorę coraz więcej magnezu i czekam jaka dawka pomoże. Do tego od kilku dni mam wyciek z sutka!!! Szok! Wujek Google pisze że może się zdarzyć. Bardziej niepokoi mnie ten brzuch, bo też różne rzeczy piszą :( mam nadzieję że to u nas normalne jak pisze koleżanką,że macica ćwiczy;) w czwartek mam wizytę ale nie liczę na jakąś sensowną odpowiedź..jedyne to może uspokoje się jak lekarz sprawdzi szyjke.

A jak Leżysz na boku też tak masz?bo ja głównie jak stoję chodzę i leżę na plecach.

Dziś spróbuje poduszki do spania dla kobiet w ciąży.. mam nadzieję że wygodnie będzie.

Miłego wieczoru!!:)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Sama zwiekszasz ilość magnezu? Bez konsultacji z lekarzem nie rob tego

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Szkoda, że tak mało się ostatnio dzieje na forum. Sama nie wiem czy już wszystkie oprócz mnie są na zamkniętym forum? Co zrobić, żeby się ewentualnie tam znaleźć? czy trzeba pisać wniosek z prośbą... ;) czy to zależy od ilości pisanych postów? (mam pisać o pogodzie, żeby sobie normę wyrobić? :p) Czy mam szukać innego forum... Szkoda by mi było, bo praktycznie 6 miesiąc dobiega końca

Ja tez jestem na tym forum;)Ale zawital mój maz i troszkę nie było czasu,zeby tu wejść ostatnim czasem.
 
Mnie tez twardnieje albo prawie albo czas jest napięty. Biorę coraz więcej magnezu i czekam jaka dawka pomoże. Do tego od kilku dni mam wyciek z sutka!!! Szok! Wujek Google pisze że może się zdarzyć. Bardziej niepokoi mnie ten brzuch, bo też różne rzeczy piszą :( mam nadzieję że to u nas normalne jak pisze koleżanką,że macica ćwiczy;) w czwartek mam wizytę ale nie liczę na jakąś sensowną odpowiedź..jedyne to może uspokoje się jak lekarz sprawdzi szyjke.

A jak Leżysz na boku też tak masz?bo ja głównie jak stoję chodzę i leżę na plecach.

Dziś spróbuje poduszki do spania dla kobiet w ciąży.. mam nadzieję że wygodnie będzie.

Miłego wieczoru!!:)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Polecam poduszke zdecydowanie.Milego;)
 
Dziewczyny czy twardnieje Wam brzuch? Mi jakiś miesiąc temu zdarzyło się z 5 razy, potem długo długo nic i w tym tygodniu z 3 razy. Po wzięciu nospy przechodzi.

Mi tez twardnieje,zwlaszcza wieczorem.Do 10 razy na tym etapie na dobe nie ma obaw do niepokoju.Zamiast nospy weź magnez.Mozesz go brac spokojnie ,lekarze przepisują go nawet profilaktycznie.Ja biore 6 tabletek na dobe.Powinien wyciszyć twardnienia.Jak twardnieje kiedy leżysz pochodz,jak twardnienia sa jesli chodzisz poloz się.Unikaj lezenia,spania na plecach.
 
Mnie tez twardnieje albo prawie albo czas jest napięty. Biorę coraz więcej magnezu i czekam jaka dawka pomoże. Do tego od kilku dni mam wyciek z sutka!!! Szok! Wujek Google pisze że może się zdarzyć. Bardziej niepokoi mnie ten brzuch, bo też różne rzeczy piszą :( mam nadzieję że to u nas normalne jak pisze koleżanką,że macica ćwiczy;) w czwartek mam wizytę ale nie liczę na jakąś sensowną odpowiedź..jedyne to może uspokoje się jak lekarz sprawdzi szyjke.

A jak Leżysz na boku też tak masz?bo ja głównie jak stoję chodzę i leżę na plecach.

Dziś spróbuje poduszki do spania dla kobiet w ciąży.. mam nadzieję że wygodnie będzie.

Miłego wieczoru!!:)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Wyciek z sutka to najprawdopodobniej mleko tzw przedporodowe.Dzidzia będzie miała co jesc.Powinno po jakims czasie ustapic.Pojawi się ze zdwojona sila po porodzie.
 
reklama
Ja leżę tylko na boku. Mój kręgosłup nie jest przystosowany do spania na plecach - boli. Przed ciążą spałam przeważnie na brzuchu więc to spanie teraz to porażka :) budzę się co godzinę, dwie z obolałym biodrem, zdrętwiałym pośladkiem albo nogą. Na szczęście mąż już chyba się przyzwyczaił do mojego kręcenia bo nie marudzi jak na początku :) ale w nowej sypialni, łóżko będzie się składało z dwóch mniejszych materaców - zapobiegawczo na przyszłość :) . Jak mi ten brzuch twardnieje to zaraz mam w głowie, że coś złego się dzieje... ale chyba tak to już jest jak ktoś jest po jakiś przejściach.
 
Do góry