reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

No hej kobietki. Po połówkowym cudnie, bo będzie wymarzona dziewczyneczka[emoji173] 530 g i wszystko si, dobrze się rozwija[emoji4] Bardzo jestem happy. Zaraz jadę do mojej mamy na obiad i tam mam pełno ubranek to sobie poprzebieram już coś.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

No to super:)Gratulacje,ja tez marzyłam o córeczce.Wiem rozumiem Twoja radość;)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Nie było mnie chwilę. Wiele spraw do załatwienia. Powtarzałam badania moczu. Jutro mam się pokazać z wynikami u swojego gina na oddziale i powiedział że sprawdzimy szyjkę przy okazji. Trochę się martwię bo moja szyjka ostatnio miała 3.3 cm. Jutro zobaczymy jak to będzie wyglądało. Dzisiaj od rana coś mnie brzuch pobolewa. W poniedziałek mam test obciążenia glukozą. Dodatkowo badania HBS i HCV. U nas dzisiaj 23w4d.

Ja mam zalozony szew ,nie skraca się stoi w miejscu.Jednak trzba się oszczedzac ,zalecenie jest takie 2 godziny chodzenia dwie odpoczynku.Pamietaj ,ze kazda szyjka jest inna Twoja orginalnie mogla mieć 3,3 .Wazne ,żeby nie szla w dol.U mnie również 23 i 4 dzień;)
 
@Adas1304 Niech mnie @Verq poprawi jeśli się mylę ale wydaje mi się ze możesz z owoców jeść np maliny, jeżyny, jagody- wiadomo świeżych teraz nie uświadczysz ale możesz zrobić sobie jakiś deser z mrożonych

Maliny jagody, truskawki, mandarynki, grapefruit, jablka ,
Zabronione banany i winogrona glownie

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017

Zgadza się truskawki, maliny, wiśnie, cytrusy, jabłka i awokado są dozwolone. Oprócz IG warto patrzeć też na ładunek glikemiczny bo jest nieco bardziej wiarygodny. Tak naprawdę to tak jak napisała @majorka1988 trzeba uważać na banany, winogrona, mango i wszelkie suszone owoce.
 
Dziewczyny,jak często czujecie ruchy?Ja do niedawna wogole nie czułam. Kilka dni temu wieczorem się pojawiły A od wczoraj mam wrażenie że jest ich z 50 na godzinę.. wiadomo jak się ruszam to nie czuje ale jak usiądę czy się położę to co chwila się przelewa i smyra. To moja pierwsza ciąża i czytałam na necie że za często to też nie jest dobrze bo mi że być niedotlenione...
JAK Wy macie?mam się martwić? Co do napięć w brzuchu magnez troszkę pomógł. W poniedzialek po polowkowych już wiem że to chłopak na 100% i na razie jest wszystko dobrze:))))


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny,jak często czujecie ruchy?Ja do niedawna wogole nie czułam. Kilka dni temu wieczorem się pojawiły A od wczoraj mam wrażenie że jest ich z 50 na godzinę.. wiadomo jak się ruszam to nie czuje ale jak usiądę czy się położę to co chwila się przelewa i smyra. To moja pierwsza ciąża i czytałam na necie że za często to też nie jest dobrze bo mi że być niedotlenione...
JAK Wy macie?mam się martwić? Co do napięć w brzuchu magnez troszkę pomógł. W poniedzialek po polowkowych już wiem że to chłopak na 100% i na razie jest wszystko dobrze:))))


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Myśle ze nie ma co panikować. U mnie to w sumie pod wieczór i w nocy mały szaleje bardzo dużo i mocno. Ale w dzień już nie. Nigdy w sumie nawet o tym nie czytałam ani się nie przejmowałam bo chyba już co chwile idzie sobie coś wkręcić. To moja trzecia ciąża i an ilość ruchów nie zwracałam uwagi. Ale z drugiej str to tez aż cały dzień mi się w połowie ciąży dzidzia nie ruszała. Pod koniec owszem bo dziecko się ruszało i co chwile brzuch twardniał. Jak Cię nie pokoi mocno to lepiej zadzwonić i zapytać. J.A zawsze dzwonie na recepcje czy to normalne czy mam termin zrobić.


7u229jcg4s0byzyg.png
 
reklama
Dziewczyny czy twardnieje Wam brzuch? Mi jakiś miesiąc temu zdarzyło się z 5 razy, potem długo długo nic i w tym tygodniu z 3 razy. Po wzięciu nospy przechodzi.
 
Do góry