reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

U mnie moja lekarka ma laboratorium u siebie na miejscu...takze mam wizytę plus glukoze u niej w praxis

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
To masz przerypane pod tym względem. Na bank musisz być na czczo, z drugiej strony jeśli nie zjesz nic przez 3od wstania wynik glukozy na czczo tez bedzie zawyżony...

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Kurka Majorka no teraz widzę że rzeczywiście strasznie kijowo to się złożyło z tą godziną...moze przegryze suchą kromkę chleba...ja już wiem że będzie mi ciężko bo ja jestem nauczony jeść śniadania i to nawet czasem sporawe...bede pić wodę.. dama nie wiem...zadzwonie tam przed terminem i się dpoytam...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurka Majorka no teraz widzę że rzeczywiście strasznie kijowo to się złożyło z tą godziną...moze przegryze suchą kromkę chleba...ja już wiem że będzie mi ciężko bo ja jestem nauczony jeść śniadania i to nawet czasem sporawe...bede pić wodę.. dama nie wiem...zadzwonie tam przed terminem i się dpoytam...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Chleb na sto procent podniesie cukier

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
No właśnie chyba wszystko podniesie mi cukier...sprobuje trochę oszukać żołądek i będę wlewać w się nie wodę..zobaczymy czy dam radę

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie chyba wszystko podniesie mi cukier...sprobuje trochę oszukać żołądek i będę wlewać w się nie wodę..zobaczymy czy dam radę

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Ta godzina jest pozna u Ciebie ,dużo daloby gdybys mogla zacząć o 8.00 zawsze to dwie godziny wcześniej.Ja mam być o 8.00 dla ciężarnej na czczo to jest mega trudne a gdzie tam do godziny 10.00,moze zapytaj o wczesniejsza pore.
 
Dziwne bardzo bo pamietam jak dziś jak mi mówiono na recepcji ze ba glukozę mam przyjść PO śniadaniu i przed badaniem pytały czy jadłam. Wiec teraz zgłupiałam- to było w poprzedniej ciąży! Ale zeniedlugo znów badanie wiec sama jestem ciekawa.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziwne bardzo bo pamietam jak dziś jak mi mówiono na recepcji ze ba glukozę mam przyjść PO śniadaniu i przed badaniem pytały czy jadłam. Wiec teraz zgłupiałam- to było w poprzedniej ciąży! Ale zeniedlugo znów badanie wiec sama jestem ciekawa.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Naprawde dziwne,ja dostałam zalecenia nie jedzenia niczego słodkiego nawet wieczorem przed badaniem,poniewaz to już może wplynac na wynik.
 
wiecie co dziewczyny mi lekarz powiedzial że mam normalnie zjeść śniadanie przed badaniem...ale ja biorę męża że sobą więc nie będę mieć stracha...bo teraz to boję się sama wychodzić jak ostatnio zemdlalam...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziwne ze pozwolil ci zjesc
mi kazal dzien przed badaniem nie jesc po 20 wieczorem i az do konca badania nic zero tylko wode zadnych slodkosci i poznych kolacji.. umre chyba
 
reklama
Ją mam krzywa dop w styczniu i mam dopiero o 16 i pielęgniarka kazała mi jeść normalnie. Mieszkam w De to tu normalne ponoc

To może faktycznie tu maja inne zalecenia bo ja tez z Niemiec


7u229jcg4s0byzyg.png
 
Do góry