reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja mam kupic sama glukozę w aptece i chyba wezme zapas cytryny w razie czego ,chociaż jak ma to w jakikolwiek sposób przeklamac wyniki to wciagne bez.Podpytam na miejscu.Jeszcze pytanie czy sadzicie ,ze prowadzic samochod to ryzykowne,mam kawalek i zastanawiam się czy mogłabym sama prowadzic.
 
reklama
Ja mam kupic sama glukozę w aptece i chyba wezme zapas cytryny w razie czego ,chociaż jak ma to w jakikolwiek sposób przeklamac wyniki to wciagne bez.Podpytam na miejscu.Jeszcze pytanie czy sadzicie ,ze prowadzic samochod to ryzykowne,mam kawalek i zastanawiam się czy mogłabym sama prowadzic.
Ja mam wstepny zakaz prowadzenia auta od 28 tyg.

Sent from my SM-A510F using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej dziewczyny :) Nie chce robic absolutnie zadnej reklamy , ale polecam zalogowac sie na bebiklub.pl, ja zrobilam to tydzien temu i oprucz wielu ciekawych informacji i rad dla przyszlych mam ktore tam poznalam, dzis do moich drzwi zapukala mila pani z darmowym prezentem od bebiklub, a dostalam termofor z pestkami wisni, w pakiecie ksiqzeczka opisujaca przeznaczenie termoforu dla mam jak i dla niemowlat. Uwazam, ze to bardzo praktyczny i przydatny przedmiot. Szczegolnie jesli mozna miec go za darmo, choc pewnie skusilabym sie na niego rowniez za oplatą. A moze Wy znacie tez jakies strony na ktore warto sie zalogowac?

Slyszalam o gratisach z z Bebiklub,nestety nie znam innych stronek.
 
Ja mam kupic sama glukozę w aptece i chyba wezme zapas cytryny w razie czego ,chociaż jak ma to w jakikolwiek sposób przeklamac wyniki to wciagne bez.Podpytam na miejscu.Jeszcze pytanie czy sadzicie ,ze prowadzic samochod to ryzykowne,mam kawalek i zastanawiam się czy mogłabym sama prowadzic.
Ja prowadziłam w obu ciazach do dnia porodu

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
@Adas1304 Ja juz piłam. Teraz było nie najgorzej. Poprzednie znosiłam fatalnie- słabo mi było , gwiązki przed oczami i bebis wariujacy w brzuchu. Ale tym razem pani grzecznie rozpuścila mi to w 300 ml wody a nie 100 jak poprzednio :-D Cytryna jak najbardziej może byc- same kobitki w lab się pytał czy mam. Po badaniu normalnie prowadzilam- tylko wzięłam sobie kanapeczke żeby mi żołądek nie odmówił posłuszeństwa.
Co do prowadzenia auta w ciazy- to sama wiesz jak się czujesz. Jak czujesz ze nie dajesz rady to bezpieczniej nie. Ja faktycznie nie prowadziłam, ba unikalam w ogóle jazdy na początku jak miałam nudności.:no: Teraz żaden problem.:-) :)
 
@Adas1304 Ja juz piłam. Teraz było nie najgorzej. Poprzednie znosiłam fatalnie- słabo mi było , gwiązki przed oczami i bebis wariujacy w brzuchu. Ale tym razem pani grzecznie rozpuścila mi to w 300 ml wody a nie 100 jak poprzednio :-D Cytryna jak najbardziej może byc- same kobitki w lab się pytał czy mam. Po badaniu normalnie prowadzilam- tylko wzięłam sobie kanapeczke żeby mi żołądek nie odmówił posłuszeństwa.
Co do prowadzenia auta w ciazy- to sama wiesz jak się czujesz. Jak czujesz ze nie dajesz rady to bezpieczniej nie. Ja faktycznie nie prowadziłam, ba unikalam w ogóle jazdy na początku jak miałam nudności.:no: Teraz żaden problem.:-) :)

W ciąży przestalam jezdzic tylko na jakiś czas po zalozeniu szwu.Teraz jezdze caly czas ,tylko slyszlam ze po tej glukozie bywa roznie..
 
Ja w dwóch ciążach jeździłam do samego porodu. U kosmetyczki byłam rano a wieczorem o 20 urodziłam. Ale teraz zaopatrze się w pasy dla Ciężarnych bo znajoma miała wypadek i jednak trzeba o takie rzeczy tez zadbać


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też prowadzę i przeciwwskazań nie ma. W poprzedniej również do samego końca za kierownicą. Jeśli macie możliwość, to na glukozę jak najbardziej z kierowcą. Nigdy nie wiadomo jak organizm zareaguje. Ja zabrałam męża. A jeśli same to tak jak ktoś pisał, zjeść kanapkę po i dopiero za kółko.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry