reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Odkurzylam sypialnie i sapie[emoji23] jeszcze musze przebrac posciel i umyc podloge wiec to bedzie jak maraton


Edit: przepeaszam znowu dwa pisty po sobie ale na prawde sie staram i nie robie wiecej niz 2 na raz[emoji4] wiec mam nadzieje ze te podwojne beda wybaczone[emoji6]
Ja sprzątałam we środę, całe mieszkanie też odpoczywałam później długo. Już co raz to bardziej się męczę, ale jeszcze nie jest tak źle.... dziewczyny co na wzdęcia? U mnie z tym jest masakra... czuję się jak balon
 
reklama
Ja też się męczę ze wzdęciami. Do obiadu jest ok. Ale po to brzuch jak w 7 miesiącu i twardy. Ostatnio nawet kolacji przez to nie jem, bo jest wtedy jeszcze gorzej. Zjadam jabłko. Piję dużo kopru włoskiego i innych ziół, ale efektu brak. A Espumisan można w ciąży?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry.
No to i nas dopadło chorubsko. Córka mi zapadła na gardło, węzły wielkie ze nie chce jeść ani nawet śliny polykac
Mam pytanie do dziewczyn które są już mamami czy jeżeli planuję karmić piersią to na początek potrzebuje butelki, a jeśli tak to ile?
Ja też zawsze zawsze zaopatruje się w jedną awaryjna butelkę żeby nie biegać po nocy po aptekach i nie przepłacać. Przydaje się zawsze później jak juz dzieciaki starsze.
Zawsze używałam TommeTippe. U mnie sprawdziły się przy karmieniu mieszanym- nie było problemu czy cyc czy butla, m się cieszył ze tez może pokarmic a ja ze mogę na trochę wyjść z domu bez małego ssaka.
Do tej pory był plastik, ale teraz widziałam na allegro ze są tez szklane i chce spróbować, bo wkurzające było to ze robią się białe po jakimś czasie.Zastanawiam się tylko czy to nie jakaś podoba bo nie mogłam opisu znaleźć na stronie producenta :no2:
 
Dzień dobry. Jak u was z wagą? Bo moja stoi w miejscu i zaczynam się zastanawiać czy z moim maluszkiem wszystko ok.

oar8skjo1nm1cgrs.png
 
U mnie brzuszek też widać ale tak waga mnie martwi a do położnej idę dopiero za dwa tyg i pewnie nawet i tak się nic za bardzo nie dowiem. Chyba najbardziej spokojna bym była jak bym co tydz mogła maluszka podglądać.

img
 
Polecam termometr Microlife. Można kupić w aptece koszt niemały, ale jestem z niego zadowolona. Używam go tylko w nocy, kiedy dziecko śpi, żeby skontrolować, czy gorączka jest, czy jej nie ma, czy spada po podaniu leku. Do dokładniejszych pomiarów proponuję jednak klasyczny termometr rtęciowy. O wiele dokładniejszy, co jest bardzo ważne w przypadku maluszków, bo 2 kreski w jedną czy drugą stronę to ogromna różnica. Można je jeszcze kupić na Allegro, za grosze.

I pytanie z innej beczki. Czy któras z Was jest szczęśliwą posiadaczką (bądź nie) kuchni Ikea??? Przymierzam się do projektu, ale osobiście to tylko jeden znajomy posiada. Ktoś coś?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Ha mam kuchnie ikea szara bodbyn i jestem z niej bardzo zadowolona:) estetyka i jakość jest naprawdę dobra:) inne meble to już zależy jakie..im tańsze tym słabszej jakości:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
Dzień dobry. Jak u was z wagą? Bo moja stoi w miejscu i zaczynam się zastanawiać czy z moim maluszkiem wszystko ok.

oar8skjo1nm1cgrs.png

Dzień dobry[emoji5]

Marcelina nie martw się, ja od początku ciąży spadłam 4 kg i odrobiłam dopiero 1,4kg... wczoraj byłam u gin i powiedział, że Minionek najedzony (pokazywał nam pełny żołądek) i pieknie przybiera na wadze. Mnie zaś zapewnił, że jeszcze zdążę odrobić wszystko z nawiązką... a jestem w 16tyg. Położna też mnie trochę nastraszyła wagą, że jak nie będę przybierała to jakieś badania dodatkowe zrobi... jeszcze mam tydzień żeby trochę przytyć, bo od ostatniego ważenia mam + 0.2kg[emoji5]

oar8vfxmpxgly37m.png
 
Do góry