reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Dzień dobry[emoji3]

Ale produkujecie - ja dwa dni na szkoleniu, fajna sprawa ale jednak też męcząca bo przez 7h na takim noewygodnym krześle przed laptopem[emoji6]

Co do wiaterek do kąpieli - położna przy córce pokazywała na zwykłym plastikowym wiaderku. Powiedziała że one niczym się tak naprawdę nie różnią od tych specjalnych dla dzieci. Szczególnie polecała to wiaderko przy bólach brzuszka czy kolkach.
Z racji tego że kolek nie mieliśmy korzystalismy że zwykłej plastikowej wanienki[emoji4]

Co do butelek z córka używałam tomie tippi antykolkowych ( z ta rurką w środku bo za dużo powietrza na początku lapała), została mi jeszcze jedna oryginalnie zamknięta mała zwykłą plastikowa z tommi tippi i nie chce kupować na zapas bo liczę że będę karmić [emoji6] jakby co kupić można w każdej aptece albo zamówić z Gemini to też szybko przyjdzie[emoji6]

2nn3skjozkqqgj67.png
 
Mam pytanie do dziewczyn które są już mamami czy jeżeli planuję karmić piersią to na początek potrzebuje butelki, a jeśli tak to ile?
Jeśli planujesz karmic piersią tylko, to do pół roku wystarczy Ci jedna awaryjna butelka na mleko gdybyś chciala wyjsc

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Jeśli planujesz karmic piersią tylko, to do pół roku wystarczy Ci jedna awaryjna butelka na mleko gdybyś chciala wyjsc

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Potwierdzam. Jak się nie przyda przez pierwsze 4-6 miesięcy, bo dziecko będzie na piersi, to później już napewno będzie używana. Pamiętajcie tylko dziewczyny, że smoczki do butelek też są do wieku dziecka dostosowane. I proponuję kupić taką o większej pojemności, bo małej szybko się przestaje używać.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cos mi sie suwaczek nie przesuwa???
@kredka82 dziekuje za wyjaśnienie, teraz to do mnie dotarlo i ma sens ;)
Dziewczyny mam okropny ból głowy, aż mnie mdli :(.
Wczoraj sie uderzyłam o róg naszej sofy salonowej, a teraz cierpie... :/

2nn3dqk34m79x1nj.png
 
Odkurzylam sypialnie i sapie[emoji23] jeszcze musze przebrac posciel i umyc podloge wiec to bedzie jak maraton


Edit: przepeaszam znowu dwa pisty po sobie ale na prawde sie staram i nie robie wiecej niz 2 na raz[emoji4] wiec mam nadzieje ze te podwojne beda wybaczone[emoji6]
 
reklama
Do góry