reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Mamy 50% szans na daną płeć, wiec wiadomo, ze zawsze sie komus tam cos z tych wierzen ludowych sprawdzi albo i nie. U mnie w najblizszej rodzinie wszystkie kobiety przechodzą ciaze super, żadna nie wymiotowala ani razu - babcia ma dwie córki, moja mama też corkę a ciotka syna.
W teorii powinni być sami chlopcy
To samo z chińskim kalendarzem. Z racji, że mamy tylko 2 płcie to wiadomo, że taki kalendarz będzie miał jakąś tam większą lub mniejsza sprawdzalnosc :D
Ja mam zachcianki na dziewczynkę, urodę na dziewczynkę (raczej zbrzydlam :p), nie wymiotowalam, wiec chłopiec, intuicja mówi, że chlopiec, tetno malucha wyliczyłam na ponad 145 wiec chyba dziewczynka, kalendarz chinski mówi dziewczynka.
Okaże się pewnie 13.11 na polowkowym a raczej pewna będę 28.11 na tym badaniu Organscreening
 
reklama
A ja wyglądam też normalnie i nie zbrzydłam, cera spoko poza kilkoma wypryskami. Dziąsła tylko strasznie krwawią przy myciu zębów, czego w poprzedniej ciąży nie było, wiec zmieniłam elektryczną na miękką ręczną i jest trochę lepiej. Mam przeczucie, że będzie panieneczka, ale dowiem się późno, bo chodzę na nfz i u mnie połówkowe robią dopiero w 24 tygoodniu!!!! Masakra. Ja bym chętnie poszła prywatnie, ale maż mnie stopuje nie jest już taki nakręcony jak przy pierwszym dziecku. Zobaczymy, może wytrzymam do grudnia. Mam nadzieje jeszcze na dziewczynkę, bo mój mąż ma 3 braci i każdy z nich ma pierwszego syna i druga córkę i liczę na to ze ta reguła i tym razem zadziała...
 
Ja juz nie mogę sie doczekać, aż dowiemy sie czy chłopczyk czy dziewczynka, chyba tak jak Gina86 to nasze pierwsze i troszkę świrujemy z tej radości ;) .
Polowkowe mamy na 15.11 wiec w sobote idziemy prywatnie na sprawdzenie (jesli dzieciątko pozwoli) jaka ma płeć ;).

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi mówili, że zładniałam (cokolwiek miałoby to znaczyć i że widać że chłopiec będzie), jem dużo słodkiego ale i kwaśnego też. Z wymiotami nie było problemu a mdłości dawno minęły. Brzuch jest raczej okrągły. Z chińskiego kalendarza miała być dziewczynka.
Wczoraj ginekolog powiedziała, że to raczej chłopiec ;)
 
Hej dziewczyny nadrabiam powoli bo duzo piszecie. Ja znów się czuje paryszywie. Caly dzien rzygania :(
Reaguje na zapachy, teściowa przetwory robi. Najgorsza cebula. A zaszkodzil mi chyba gyros. Bo on mi sie odbijal i nimwymiotowalam ;( Sasiadka ma 4 chłopców i na kazdego rzygala mocno i sue zle czula i mowila mi ze bedzie chlopak, no i ma rację. Na razie lekarze sa zgodni ze raczej chlopak ;) Brzuszek sie zaokraglil, widac juz ze w ciąży i brzuch pobolewa od tygodnia, ciagnie w pachwinach biodrach. Rosnie skora ciagnie, a piersi swedzą. Chyba musze zmienic krem :)
U mnie 148 uderzen na minute i mowia ze chlopak więc chyba sie sprawdza. Dzisiaj 14t4d ^^
 
A ja dzisiaj dopiero wchodzę w 4 miesiąc i uczciłam to lodami na śniadanie :D jak ostatnio na słodkie patrzeć nie mogłam, tak dzisiaj nie szło się oprzeć :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez dziś zaczęłam 4 miesiąc :) tylko zastanawia mnie skad to zmęczenie ostatnio,miał się skończyć w 2 trymestrze a znów się zaczęło :((


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
Ja tez dziś zaczęłam 4 miesiąc :) tylko zastanawia mnie skad to zmęczenie ostatnio,miał się skończyć w 2 trymestrze a znów się zaczęło :((


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A drugi trymestr nie jest od 15 tygodnia przypadkiem? Ja też jestem ogromnie zmęczona cały czas, mogłabym spać cały czas.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry