reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
A ja dzisiaj dopiero wchodzę w 4 miesiąc i uczciłam to lodami na śniadanie :D jak ostatnio na słodkie patrzeć nie mogłam, tak dzisiaj nie szło się oprzeć :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo aż mi narobiłaś ochoty na lody ;) już wiem co dziś będzie na deser [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień Dobry Wszystkim. Jak tam samopczucie u Was?? Ja dziś kiepsko spałam i czuje się tak byle jak: trochę mnie pobolewa podbrzusze, ciągnie w pachwinach i boli głowa.
Z bardziej przyjemnych spraw to chyba od 2 dni czuje już jak Maluszek się rozpycha [emoji7][emoji4]
Moja mała śpi, idę więc trochę do Niej poodpoczywać, bo potem jeszcze obiad musze zrobić - dziś spaghetti bolognese, no i spacerek zaliczyć, póki na dworze ładna pogoda [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie! :) my dziś w odwiedzinach u dziadka i babci. W zasadzie od wczoraj także nocka paskudna. Córka ma problemy ze spaniem kiedy śpi w nowym miejscu, a dziś był jej pierwszy raz u baby i dziadzia. Także ja niewyspana a ona teraz odsypia nockę ;)
Ogólnie zapowiada się ciepły dzień więc życzę wam by był i dla was miły :)

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam dziewczyny.
U mnie dziś ból głowy i dziwne zawroty - poza tym ok.
Jakoś dziś lepszy humor - pewnie że względu na to ze dziś zaczynam już weekend. [emoji16][emoji16]
A jeszcze dziś powinna być już szafa pod zabudowę gotowa ( wkoncu) , więc też się cieszę. [emoji16] a jutro zobaczymy maluszka. [emoji6]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry